Özbağ hedef büyüttü

Geçmiş dönem Seben Belediye Başkanlığını yürütmüş olan tecrübeli siyasetçi Süleyman Özbağ, Bolu Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 

Özbağ hedef büyüttü
22.11.2023 - 20:03
Kaynak: Haber Merkezi

Geçmiş dönem Seben Belediye Başkanlığını yürütmüş olan tecrübeli siyasetçi Süleyman Özbağ, Bolu Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 

Belediyecilikte büyük tecrübeye sahip olan Özbağ Ak Parti Bolu İl Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yapmış oldu. Eski başkan Özbağ heyecanını dile getirirken, AK Parti İl Başkanı Suat Güner’de tebriklerini iletti. Süleyman Özbağ, resmi olarak adaylığını şu sözlerle açıkladı; ‘’ Uzun yıllar teşkilatlarımızla yol yürüdük, zor denilen işleri hep birlikte başardık. Tüm zorluklara teşkilatlarımızla birlikte göğüs gerdik, teşkilatlarımızın içinden gelen bir kardeşiniz olarak diyorum ki, yine hep beraber el ele vererek, zafere birlikte ulaşacağız. Bunun için gerekli olan inanca, teşkilata, ekibe ve tecrübeye sahibiz. Biz, sefere çıktık. Zafer mutlak hüküm sahibi yüce Allah’ındır.

Bolu, boş laflarla, şovlarla ve algı yönetimleri ile 5 yılını kaybetti. 

Bolumuzun boş işlerle boş laflarla kaybedecek bir saniyesi bile kalmamıştır. Geçmişte başardık. AK Parti belediyeciliği anlayışını gösterdik. Bugün de, Bolu Belediye Başkanlığı’nı, 31 Martta büyük bir zaferle kazanarak, Bolu’yu özlediği hizmetlere yine bizler kavuşturacağız.

Bolu’da son 5 yılda beceriksiz niteliksiz belediyeciliğin sonucunda oluşan sorunları çözebilmek adına aday oluyorum. Şeffaf belediyecilik anlayışımızla, hem Bolu için çalışacağız hem de vatandaşımıza hesap verebilen bir belediyecilik anlayışı getireceğiz. Bolu’nun tüm mahallelerinin derdi bizim benim derdim olacak. Boluluların isteği benim için talimat, benim için emir olacak. 

Çok çalışacağız, çok işler yapacağız. Bunları da 21 yıldır her kademesinde beraber yol yürümekten onur ve gurur duyduğum AK Parti Teşkilatlarımız ve Bolulularla birlikte başaracağız. 

Size söz veriyorum çok çalışacağım, Bolu’ya hizmet edeceğim. 

Bolu’ya hizmet, Türkiye'ye hizmettir. Bolu’ya hizmet Hakk’a hizmettir. İktidar belediyeciliğinin gücüyle, Bolu’muzun çözülemeyecek hiçbir sorunu olmadığını, 15 yıl boyunca kıymetli Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz ile tüm Bolu Halkına gösterdik. ‘’AK Parti hizmet belediyeciliği için Bolulular hazır, biz hazırız ve mutlaka başaracağız’’ Tüm Bolu halkı da son 5 yılda; AK Parti Belediyecilik anlayışı kazanımlarının, Boluluların geleceği olan yerlerin nasıl üç kuruşa peşkeş çekildiğini, Bolu’nun sorunlarını çözmek yerine kendi siyasi ikbali için Bolu’nun kaynaklarının nasıl kullanıldığını, bırakın yeni proje yapmayı geçmişten kalan projelerin bile tamamlanamadığını ve bir koca 5 yılın nasıl şovlarla ve boş laflarla heba edildiğini de gördü. 

AK Parti hizmet belediyeciliği için Bolulular hazır, biz hazırız ve mutlaka başaracağız. 

Çünkü bizler, millete olan hizmetin yerelden başladığını çok iyi bilen, bir belediye başkanın, bir şehrin kaderine nasıl etki ettiğini, 1994 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrenen, ve bu yolda 22 yıldır durmadan ilerleyen bir teşkilatın, kalbi Bolu’ya hizmet aşkı için çarpan AK Gönüllü neferleriyiz.’’ dedi. Konuyla ilgili AK Parti İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından, ‘’ Geçmiş Dönem Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, AK Parti Bolu Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Kendisine başarılar diliyoruz.’’ ifadelerine yer verildi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız