Demirkol, Alevi seçmene cemevi sözü verdi!

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol Alevi Kültür Dernekleri Bolu Şubesini ziyaret etti.

Demirkol, Alevi seçmene cemevi sözü verdi!
1.02.2024 - 15:48
Güncelleme 1.02.2024 - 16:02
Kaynak: Haber Merkezi

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimleri manifestosunu açıklaması ve AK Parti aday tanıtım toplantısının ardından çalışmalarını daha da hızlandıran Demirkol, seçim çalışmalarına resmi ve özel kuruluşları ziyaret ederek devam etti.

Sabah saatlerinde simit satışı yapan esnafı ziyaret eden Demirkol sonrasında otobüs duraklarında bekleyen vatandaşlar ile görüştü. Beraberindeki heyet ile İl Nüfus Müdürlüğünü ziyaret eden Demirkol öğle yemeğinde ise sanayi sitesinde hizmet veren bir lokantada sanayi esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Sanayi sitesinin ardından seçim çalışmaları kapsamında Alevi Kültür Dernekleri Bolu Şubesini ziyaret eden Demirkol ve beraberindeki heyeti burada Alevi Kültür Dernekleri Bolu Şube Başkanı Ramiz Güleç ve dernek yönetimi karşıladı.

Alevilerin şehir için önemli bir mozaik olduğunu vurgulayan Demirkol, “31 Mart akşamı rozetimizi bir kenara bırakarak tüm vatandaşlarımıza eşit bir şekilde aynı sağlık müdürlüğünde olduğu gibi hizmet vermeye devam etme sözümüz ve vaadimiz var. Belediyede seçim zaferle sonuçlandığında her şekilde yanınızda olacağımı ifade etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Cemevi ihtiyacını belediye olarak gidermek istediklerinin altını çizen Demirkol, “Cemevinin Bolu’da olmaması kabul edilemez. Bir yerde böyle bir ihtiyaç böyle bir durum varsa Cumhurbaşkanımızın destekleri ve sizlerin hassasiyetleri ile de bu konuyu çözeceğiz. Şehrimizin bir ihtiyacı bu. Sizlerin bu hassasiyeti en iyi şekilde koruduğunu bilen bir kardeşiniz olarak ta bu noktada gerekli desteği en üst seviyede vereceğimi ifade etmek istiyorum.

Bizzat gelerek Cemevi sözünü vermek istedim. Gönlünüz rahat olsun. Gelirsek yapacağımızı göreceksiniz. Bizzat bu ihtiyacınızı belediye olarak ben gidermek isterim. Sözümüzde durmayı onur ve namusun bir gereği olarak düşünüyoruz. Cemevi yapımına destek vermek değil kastettiğim bizzat yapmak.  Cemevi noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğimden emin olabilirsiniz. Biz kazanınca hiç kimse kaybetmeyecek” dedi.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız