BAİBÜ standına büyük ilgi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Altındağ Belediyesi tarafından Ankara’daki Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı.

BAİBÜ standına büyük ilgi
18.07.2023 - 12:54
Haber Merkezi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Altındağ Belediyesi tarafından Ankara’daki Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı. 15 ve 16 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılan etkinlikte adaylar, üniversite standına büyük ilgi gösterdi.

BAİBÜ standında, Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan Dr. Öğr. Üyesi Muhsin Uğur Doğan, Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden (KARMER) Öğr. Gör. Murat Er ve İletişim Koordinatörlüğü’nden Bilgisayar İşletmeni Aydın Güler ile öğrencileri görev yaptı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin akademik kadrosundan fiziki alt yapısına kadar geniş bir yelpazede, adayların merak ettiği soruları cevaplandırıldı. TEKNOFEST’te BAİBÜ 'ni başarıyla temsil eden Seedrone Tohumlama Aracı tanıtıldı. 


Editör: K. CAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

  • 29.09.2023

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız