Kısa sürede yakalandılar

Kısa sürede yakalandılar
29.03.2024 - 16:38
Kaynak: Haber Merkezi
Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Gasp Büro Amirliği 27 Mart 2024 tarihli yaptığı açıklamada; “22.03.2024 günü saat: 07.45 sıralarında ilimizde meydana gelen Ateşli Silahla Yağma olayına karışan faili meçhul şüphelileri tespit etti ve yakaladı.
Konuyla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 46 farklı nokta 360 saatlik güvenlik kamera kayıtlarının incelenmesi ve yapılan diğer çalışmalar sonucunda, şüphelilerin İstanbul’dan Bolu’ya gelerek silahlı yağma olayını gerçekleştirdikleri belirlendi. Olaya karışan şahısların olayı gerçekleştirdikten sonra ilimizden ayrıldıkları tespit edildi.
Olaya karışan 4 şahsın yapılan çalışmalar sonucu kimlikleri tespit edildi.İstanbul ve Muğla İllerine gönderilen ekiplerimizce yapılan operasyonlar sonucu 4 şüpheli yakalandı, Yakalanan şüphelilerin ikamet ve araçlarında yapılan aramalarda; 
 2 adet 9.mm çapında ruhsatsız tabanca
 2 adet 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca
 437 adet 9 mm çapında tabanca fişeği
 91 adet 7.65 mm çapında tabanca fişeği
 1.080 Euro 
 950 Dolar
 16.400 TL ele geçirildi.”dedi.
Yakalanan şahısların 26 Mart 2024 günü çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandığı  bildirildi. 
Bolu İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Vatandaşlarımızdan gelen öneri, şikâyet ve ihbarlar da gecikmeksizin değerlendirmeye alınmaktadır.”denildi.
Haber Alp Eren Atalay

Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız