Marka danışmanı...

  • 30.03.2020 00:00

 

 

2000’li yılların başında Bolu’da meslek lisesinde öğretmenlik yaparken, yaklaşık 20 sene önce kendisini tanıdım. Babası gibi son derece mütevazı, söz dinleyen, disiplinli bir öğrencimiz idi.

 

Lisede elektronik üzerine eğitim aldı. Aradan bir kaç sene geçti. Üniversiteyi de bitiren Melih karşıma web tasarım, grafik, reklam, marka uzmanı olarak çıktı.

 

Sahip olduğu ajans o kadar güzel işler yapıyor ki, havsalam almıyor.

 

Biz O’na diyot, transistör, kondansatör, lojik kapı öğrettik. O gitti mükemmel bir dizaynır, üstad oldu.

 

Yaptığı web sitelerinin içerik kalitesi hayranlık uyandırıcı.

 

https://ajans360.com adıyla kurumsal bir sitesi var. İnceleyince gurur duydum.

 

Kendisini 15 yıldır hiç görmüş değilim. Aramızda ticari bir ilişki de yok. Sadece bu değerli insanı bilin, çocuklarınıza rol modeli olarak gösterin diye yazıyorum.

 

Bir yıl kadar önce beni aradı. “Bolu’da kurduğumuz bir kitap kulübü var. 2 haftada bir düzenli olarak 20 kişi bir araya gelerek belirlediğimiz kitapları tartışıyor ve içselleştiriyoruz. Yazarları da konuk olarak ağırlıyoruz. Bize kitap yazma ve hayat hikayenizi anlatır mısınız? Sizi de konuşmacı olarak davet etmek istiyoruz” dedi.

 

“Hafta içi zor. Cuma ya da Cumartesi günü planlarsanız aklımın erdiği konuları anlatırım. Hasbihal ederiz” dedim. Ancak bir daha geri dönüş olmadı...

 

Değerli, saygın insan Sayın Melih Örnekbaş sanırım 35’li yaşlarını sürdürmekte. Yaptığı işler inanın çok kaliteli. Medyada ön planda yer alan bir çok popüler insanın ve markanın imaj çalışmasını O’nun firması yapmakta.

 

Bolu ve İstanbul’da güzel işler yapan mükemmel insanı mutlaka yakından tanımalısınız.

 

Bu yazı PR (public relations, halkla ilişkiler) çalışması değildir. O’nun reklama ihtiyacı yoktur. Zaten reklamcıdır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız