Enseyi Karartmayın…

  • 17.03.2020 00:00Çin başardı. Tehlikeyi büyük oranda savdı. Biz de başarabiliriz. Türk toplumu 200 kadar ülke içinde kişisel temizliğe çok önem veren ilk 10 ülke arasında yer alır.


AB ülkelerinin çoğunda sağlıklı tuvalet bile yok. Artvin ilimize komşu küçük ülkedeki tuvaletleri bir görseniz insanlığınızdan utanırsınız.


Bizde kolonya kullanma alışkanlığı on yıllardır zaten var. Sabunu bırakmış değiliz. “Ukala sosyetikler” kolonyayı, sabunu, hamamı, keseyi küçümserdi. Hiçbir özelliği olmayan kimyasal jelleri bir matah sanırdı. Şimdi hepsi gerçek temizlik ürünlerine döndü.


Tıp uzmanı olmayan medya çakallarını takip etmeyin, okumayın, dinlemeyin. Hele ki Twitter adlı çöplüğü hiç kale almayın. CIA kuklası FETÖ’nün itleri binlerce sahte hesap ile algı yönetimi (panik) üretmekte…


Türkiye’nin çok sorunu vardır. Ancak tıp alanında çok üst seviyede bir ülkedir. Dünyanın her tarafından insanlar ülkemize tedavi olmak için gelmektedir.


Dün bir hastaneye gittim. Gözlük camlarımı kontrol ettirdim. Dişimdeki sorunu gösterdim. Bunlar için 1 dakika bile kuyrukta beklemedim. Sağlık çalışanlarının kibarlığı, titizliği olağanüstü idi.


Devletin yetkililerinin önerilerini uygulamaktan başka yollara sapmayalım. Enseyi karartmayalım.


Ekonomik darlık, sıkışma, kriz de atlatılacaktır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız