Çok yetenekli insanları bilelim

  • 10.02.2020 00:00

 

İlimizin en çalışkan insanları arasında  yer alır. Her zaman saygılı ve ölçülüdür. Kendisini 25 yıldır tanırım. Hiçbir olumsuz durumunu görmedim.
 
Geçmişte oldu. Ancak son 2 yıldır R.. ya da D.. marka bir aracım yok. Bu yazıyı maddi çıkar elde etmek için yazdığım sanılmasın. Bir kişi öldükten sonra “şöyle iyiydi, böyle iyiydi” demenin pek bir faydası yok. Önemli olan sağken kişinin değerli olduğunu dile getirmektir.
 
Bazı sanatkarlar belli bir mesleki seviyeye geldiğinde kibirlenir, bildiklerini saklar, içinden çıktığı toplumu hakir görmeye başlar.
 
Ali Murat Ünsal Bey çevresine ışık, bilgi, enerji saçan bir insandır. Böyle değerli insanların herkes tarafından bilinmesi, gençlere rol modeli olarak gösterilmesi icap ediyor.
 
Çocuklarımız “çukur” filmlerdeki / dizilerdeki serseri tipleri değil, üretici, projeci, çalışkan, alınteri ile geçinen insanları örnek alması daha doğrudur.
 
Bu topraklarda “önemli” ve “değerli” ayrımı maalesef yapılmış değildir. Meslek sahibi, üretici insanlar hakkettiği ilgiyi göremiyor.
 
Manken, topçu, popçu, dizici tiplerin milyonlarca hayranı, takipçisi varken; alınteri ile başarıyı yakalayan insanlarımızı 3-5 kişi saygıyla anıyor.
 
Ali Murat Bey de kim yahu diyen varsa www.unsalservis.com adresine bakabilir.
 
Not: Bu yazıda politik eleştiri yoktur. Siyaset yoktur. Sadece değerlerimizi iletme amaçlıdır.
 
 
Ali Özdemir
 
www.aliozdemir.net   
 
10.02.2020
 
 
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

  • 29.09.2023

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız