Adriana bize ne söylüyor?

  • 17.07.2017 00:00

 
 
Bilgisi az, okumayan, dünyanın sisteminden habersiz insanlar aşağıda aktaracağım hususlara komplo teorisi, saçmalık diyecektir…
 
Yahudiler (Museviler) kendilerinden olmayan ile evlenmezler. Onlara göre diğer dinlere inananlar düşük tiplerdir.
 
Ülkemizde de 200 bin ile 1 milyon arası gizli (kripto) ya da açık Musevi olduğu ifade edilmektedir.
 
Hiçbir mantıklı fikri, tezi olmayan, kendisini dünyaca ünlü yazar olarak pazarlayan Metin Hara modern çağın spiritüel, Kabalistik uydurmalarını parayla zenginlere pazarlayan bir kişidir.
 
www.insanaguven.com adlı web sitesi materyalist/maddeci/sadece lüks tüketimi düşünen Beyaz Türklerin bunalımlarına pansuman çareler sunmaktadır. Aslında onların ceplerindeki parayı azaltmaktadır.
 
Dünya üzerinde 35 milyon kadar Musevi yaşamaktadır. 340 milyonluk ABD’de yaşayan 5 milyon Musevi A’dan Z’ye tüm finans kapitale, medyaya, sinemaya, gıda sektörüne hakimdir.
 
6.5 milyonluk İsrail’i de hiç kimse eleştiremez, sorgulayamaz. Bu ülkenin aleyhinde çalışmalar yürüten kişi ya da kurumlar esrarengiz biçimde ortadan kaldırılır.
 
Dünyada Musevilerin hatalarını, hep banacı yapılarını yapılarını hiç kimse değiştiremez. Ana akım medyada bu fikirlere asla rastlanılamaz.
 
Turuncu darbelerin, sahte demokrasilerin mimarları (Soros vb.) hep Musevidir.
 
Dünyanın önde gelen 70 kadar ülkesinin tüm gazeteleri, tv’leri, ekonomileri, finans sistemleri Yahudi baronların kontrolü altındadır. Bunun değişmesi istenmez. Egemenlerin planladığı abuk-subuk tv eğlenceleri 70 ülkede aynı anda başlayıp biter.
 
Aşk, meşk, moda, lüks tüketim, asalaklık, tembellik, gösterişçilik, cahillik aşılayan diziler de hep aynı yapılar tarafından planlanıp halkın önüne konulmaktadır.
 
Adriana ile Metin adlı iki zatın ilişkileri bu pencereden görülmelidir.
 
 
KAYNAK:
http://www.malthaber.com/magazin/turk-yazar-ve-adriana-lima-aski-dunya-basininda-h473.html
 
Metin Hara: Musevi bir aileden gelen Metin Hara 1982'de İstanbul'da doğmuştur. Üsküdar Amerikan Kolejini bitirdikten sonra çok istediği  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nde okumuştur.
 
 
Ali Özdemir

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

  • 29.09.2023

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız