Demirkol taraftara söz verdi ,o stadı biz yapacağız

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin “Boluspor’umuzu destekleyeceğiz ve elimizi takımımızın üzerinden hiçbir zaman çekmeyeceğiz.” dedi.

Demirkol taraftara söz verdi ,o stadı biz yapacağız
12.02.2024 - 09:52
Güncelleme 12.02.2024 - 18:53
Kaynak: Haber Merkezi

Trendyol 1. Lig'in 22'nci haftasında Kocaelispor ile berabere kalan Boluspor maçını taraftarlarla birlikte tribünden izleyen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, “Boluspor’umuzu destekleyeceğiz ve elimizi takımımızın üzerinden hiçbir zaman çekmeyeceğiz.” dedi.

Kırmızı beyaz renklere gönül veren taraftarlarla maçı tribünden izleyen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Boluspor’un golüne oldukça sevinirken yoğun seçim programına kısa bir ara verdi.

Tribünde taraftarlar ile sohbet eden Demirkol, “Boluspor’u sağlıklı bir ekonomik yapıya kavuşturacağız. Boluspor’umuzu destekleyeceğiz ve elimizi takımımızın üzerinden hiçbir zaman çekmeyeceğiz. Stat konusu ivedilikle çözülmesi gereken   konular arasında.. Bolu’ya stadı biz kazandıracağız. Bu konuda çok netiz. Bolu’ya bir çok spor branşının yer alacağı büyük bir kompleksi kazandıracağız. Aslolan, gençlerimizin her türlü sportif faaliyeti gerçekleştirebileceği nitelikli alanları ilimize kazandırmaktır. Gençlerimizi hayata hazırlamak bizler için çok önemli, çünkü gençler bizim için çok değerli. Hem eğitimde, okulda başarılı olacağız hem de sporda başarılı olacağız ve böylece çok güzel bir Bolu’yu hep beraber inşa edeceğiz.” şeklinde konuştu.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız