AK kadrolar her noktada sahada

AK Parti Bolu İl Genel Meclisi Adayları, seçim çalışmalarına durmadan devam ediyor. Yuva Köyüne çıkartma yapan partililer, büyük destek gördü.

AK kadrolar her noktada sahada
3.03.2024 - 14:42
Güncelleme 3.03.2024 - 14:50
Kaynak: Haber Merkezi

AK PARTİ İL GENEL MECLİSİ ADAYLARINA BÜYÜK İLGİ
PARTİNİN AĞIR TOPLARI DESTEK İSTEDİ

AK Parti Bolu İl Genel Meclisi Adayları, seçim çalışmalarına durmadan devam ediyor. Yuva Köyüne çıkartma yapan partililer, büyük destek gördü.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına 7 gün 24 saat devam eden AK Parti’de, Bolu İl Genel Meclisi adayları saha çalışmalarını dur durak bilmeden sürdürüyor. 1’inci sıra adayı Ekrem Çetinkaya, 2’inci sıra adayı Zerrin Yavuz Açıkalın, 3’üncü sıra adayı Samet Kocadağ ve 4’üncü sıra adayı İsmail Eker’  5. Sıra adayı Metin Eymür, 6. Sıra adayı Ümit Tomurcukgül      ‘e destek için Yuva Köyünde bir araya gelen çok sayıda partili, kapı kapı dolaşıp, ellerindeki broşürleri dağıtarak vatandaşlardan destek istedi.  


PARTİ’NİN AĞIR TOPLARI SAHAYA İNDİ

İl Genel Meclisi Adaylarına destek vermek için Yuva Köyüne gelen Alaaddin Yılmaz, Nurettin Doğanay, Arzu Aydın, Kazım Konak, Burak Balaban, Cemil Akay, Haluk Yerlikaya ve Süleyman Özbağ’a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Öğle namazını kıldıktan sonra vatandaşların isteklerini dinleyen AK Parti İl Genel Meclisi Adayları, Bolu’nun her karışını adım adım gezerek gönüllere dokunacaklarını belirtti. 
“HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”
Vatandaşların büyük desteği sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Bolu İl Genel Meclisi adayları, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonu ile birlikte ilimizde çok daha iyi hizmetler sunacağız. Bu vesile ile ziyaretimize katılark bizlere destek veren partililerimize teşekkür ediyoruz. Milletimizin gönlünde yer alan yerimizi daha da arttırmak için gece gündüz çalışıp, hizmetlerimizi arttıracağız. Güçlenerek, büyüyerek, bilgi, birikim ve enerjimizi sahaya yansıtarak her seçim olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerini de kazanmak için çaba sarf edeceğiz” dediler.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız