Bolu Gazeteciler Cemiyetine Demirkol'dan Ziyaret

Ak Parti Aday adayı Doç Dr Muhammed Emin Demirkol Bolu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek,  açıklamalarda bulundu . 

Bolu Gazeteciler Cemiyetine Demirkol'dan Ziyaret
28.11.2023 - 20:34
Kaynak: Haber Merkezi


Ak Parti Aday adayı Doç Dr Muhammed Emin Demirkol Bolu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek,  açıklamalarda bulundu . 
Bolu Belediyesinin gereği gibi yönetilmediğine dikkat çeken Doç Dr Demirkol, "Yapılan iyi hizmetler yok değil ama Bolu için yeterli değil, o yüzden aday oldum. Başkan daha çok sosyal medya da boy gösteriyor, vatandaşın beklentilerine cevap vermek gerekir. Ben Bolu halkının, esnafın,  tüccarın, kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının beklentileri doğrultusunda hizmet etmeyi yeğlerim.  Sağlık alanında 10 yıldır yaptıklarımız ortada Bolu Belediyesini de aynı şekilde hizmet atağı yaparak yönetip, hizmetlerimizin diğer illerle mukayese edildiğinde öne çıkacağı bir yarışa giriyoruz. Biz bunu yapacak donanıma sahibiz " dedi. 
Bolu Gazeteciler Cemiyetinde ki toplantıda bir soru üzerine 94 yılından bu yana bütün Belediye Baskan adayları tarafından programa alınan Bolu ya ve Boluspor'a stad kazandırılması için gerekli çalışmaları yaparak milletvekillerinin, muhalefet milletvekili Türker Ateş'inde desteğini alarak üç milletvekiliyle birlikte hareket ederek güzel bir stadyum kazandıracağının müjdesini de verdi.
Yapılan işlerde gerek belediye meclisinde, gerek sivil toplum kuruluşlarının fikirlerini de alacağını işaret eden Doç Dr Muhammed Emin Demirkol başarının formülünü " Merkezi hükumetle birlikte hareket etmekten geçtiğini unutmamak gerekir "diyerek açıkladı.

Haber İbrahim Atalay


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız