Demirkol resmen aday adayı

Bolu İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Doç. Dr. Muhammet Emin Demirkol, AK Parti’den Bolu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını resmen açıkladı.

Demirkol resmen aday adayı
21.11.2023 - 17:49
Güncelleme 21.11.2023 - 17:52
Haber Merkezi

Parti binasında düzenlenen ve oldukça yoğun katılımın olduğu törende konuşan Demirkol, “Sağlıktaki nitelikli yürüyüşü ve kaliteli hizmeti hep beraber oluşturduk. Bolulularla, Bolu ruhuyla kuşanmış vatandaşlarımızla sarılarak, kucaklaşarak, birbirimizi anlayarak bir başarı hikayesi yazdık. Aynısını Belediyede de yapabileceğimize inandığımız için sizlerden aldığımız cesaretle Bismillah diyoruz” diyerek, başvurusu dosyasını İl Başkanı Suat Güner’e teslim etti.

Muhammet Emin Demirkol  yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Sağlık alanında uzun yıllar görev yaptım. Bu süre zarfında Bolu halkına hizmet etmekten büyük mutluluk duydum. Ancak artık bu görevi bırakmanın ve siyasete atılmanın zamanı geldi. Bolu’ya daha iyi hizmet etmek için Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldum. Bolu halkının desteğini bekliyorum” dedi. 

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti iktidarlarının yaptığı hizmetlerden bahseden Demirkol, 10 yılda Bolu’da sağlık hizmetlerinin en güzel şekilde sunulduğuna dikkat çekti. 

Demirkol son olarak, “Samimiyetle, kucaklayarak, birbirimize sarılarak, genel siyasetten uzak, yalnızca ve yalnızca Bolu’nun sorunlarının konuşulduğu bir belediyecilik anlayışı ile ve istişare kültürüyle hep birlikte sorunlarımızı tespit ederek ve çöze çöze giderek, yeniden Bolumuzu AK Belediyecilik, gönül belediyeciliği, sosyal belediyecilik ile buluşturacağızBizler bütün vatandaşlarımızın, Belediyemiz için “işte benim belediyem, işte benim belediye başkanım” diyeceği ve aynı samimiyetle, enerjiyle koşarak gece gündüz demeden “aşk ile koşan yorulmaz” anlayışıyla çalışacağımız bu hikayeye hep birlikte bugün Bismillah diyoruz” ifadelerini kullandı. 
Haber TV BOLU


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız