Demirkol'dan iş dünyasını rahatlatan sözler

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolu'nun kalkınması için Ankara'dan projeleri "koparıp alacak" bir yönetim anlayışının önemini vurguladı.

Demirkol'dan iş dünyasını rahatlatan sözler
15.02.2024 - 13:12
Güncelleme 15.02.2024 - 14:58
Kaynak: Haber Merkezi

AK Parti'nin Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, yerel kalkınma vizyonunu paylaştı. Demirkol, Bolu'nun gelişimi için Ankara'dan destek ve projeleri "koparıp alacak" bir yönetim anlayışının şart olduğunu belirtti, "Bolu için Ankara'dan ne gerekiyorsa alacağız" dedi.

Demirkol, Bolu'nun hizmet alımında geri kalmaması gerektiğini vurgulayarak, "Diğer iller hizmet trenini yakalarken, biz sanal gündemlerle geride kalıyoruz" ifadesini kullandı. Bolu'nun sadece hızlı tren değil, tüm hizmet trenlerini yakalaması gerektiğinin altını çizdi.

Bolu'nun kalkınması için kurumlar arası iş birliğinin önemine değinen Demirkol, ilin milletvekilleri, il başkanları ve diğer önemli figürlerle Ankara'da Bolu için mücadele edeceklerini söyledi. Bu birlik ve beraberliğin, Bolu'nun kalkınmasında kritik rol oynayacağını belirtti.

 


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız