Güner müjdeyi duyurdu

Sağlık Bakanlığı tarafından Karacasu Beldesi’nde yapılması planlanan 250 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin ilk temeli atıldı.

Güner müjdeyi duyurdu
17.11.2022 - 14:05
Kaynak: Haber Merkezi

Sağlık Bakanlığı tarafından Karacasu Beldesi’nde yapılması planlanan 250 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin ilk temeli atıldı. AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, sosyal medya hesabından duyu, "Karacasu Beldemizde yapımına başlanan hastane 700 iş günü içerisinde tamamlanarak hizmete açılacak" dedi.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Karacasu Beldesi'nde Bolu’ya ve çevre illere hizmet verecek olan 250 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin ilk temeli atıldı. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ihalenin ardından yapılması planlanan 250 yataklı hastanenin yapımına başlandığını AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner sosyal medya hesabından duyurdu. 700 iş günü içerisinde tamamlanıp hizmete açılacağını belirten Başkan Güner, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada; “Bolulu hemşerilerimize ve çevre illerimize hizmet verecek olan 250 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin yapımına başlandı. Karacasu Beldemizde yapımına başlanan hastane 700 iş günü içerisinde tamamlanarak hizmete açılacak” ifadelerini kullandı.


Editör: E. Candan