Suat Güner İlçe ziyaretlerine Dörtdivan ile başladı

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, ilçe ziyaretlerine Dörtdivan’dan başladı.

Suat Güner İlçe ziyaretlerine Dörtdivan ile başladı
24.06.2021 - 10:49
Kaynak: Haber Merkezi

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, ilçe ziyaretlerine Dörtdivan’dan başladı. Gün boyunca Dörtdivan’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunan Başkan Suat Güner’e, İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, AK Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Hasan Ural, Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe, İl Genel Meclis Üyeleri Şahin Serin ve Dursun Fidan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ BİR MARKA HALİNE GELMİŞTİR”

Suat Güner başkanlığındaki AK Parti Teşkilatı’nın ilk durağı Dörtdivan Kaymakamlığı oldu. Dörtdivan İlçe Kaymakamı Okan Ayaz ile görüşen Güner, ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurlarını, Dörtdivan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Koçak’ı ve Dörtdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Servet Doğangür’ü ziyaret etti. AK Parti Teşkilatı daha sonra Dörtdivan Belediyesi’nde bir araya geldi. Dörtdivan’da yürütülen çalışmalara ilişkin Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe’den bilgi alan Suat Güner, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana halka hizmet anlayışıyla hareket ettiğini ve AK Parti Belediyeciliği’nin bir marka haline geldiğini dile getirdi.  Başkan Güner, gerek AK Parti Hükümeti’nin gerekse de AK Partili Dörtdivan Belediyesi’nin yatırım ve hizmetleriyle Dörtdivan’ın hak ettiği gelişimi ve değişimi yaşayacağını kaydetti.

ESNAF VE VATANDAŞLAR SUAT GÜNER’E YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Suat Güner ve beraberindeki heyet, belediyedeki görüşmenin ardından ilçede bulunan işyerlerini tek tek ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. Kendisine yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Suat Güner, pandemi nedeniyle ekonomik anlamda yaşanan sıkıntıların aşının yaygınlaşması ve normale dönüşmesiyle aşılacağını ilçe ile ilgili taleplerin ise değerlendirilip çözüme kavuşturulacağını söyledi. Suat Güner’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Dörtdivanlılar, Başkan Güner’den ilçelerine sık sık ziyarette bulunmasını istedi.

 

AK PARTİ TEŞKİLATI ŞEHİT AİLELERİNİ VE KIBRIS GAZİSİNİ UNUTMADI

AK Parti Teşkilatı, bu vatan için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizin ailelerini de unutmadı. AK Parti Heyeti; Şehit Şahin Gürdap’ın babası Muzaffer Gürdap ile annesi İfakat Gürdap’ı, şehit Mustafa Değercan’ın babası Ali Değercan’ı, Şehit Durmuş Yıldız’ın babası Recep Yıldız’ı, Şehit Yaşar Doğançay’ın annesi Emine Doğançay’ı ve Kıbrıs Gazisi Remzi Altundağ’ı evlerinde ziyaret ederek her anlamda yanlarında olduklarını vurguladı. AK Parti Teşkilatı, engelli vatandaşımız Kemal Tiryakioğlu’na da ziyaret gerçekleştirdi.

SUAT GÜNER MUHTARLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Suat Güner son olarak, Dörtdivan Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda ilçedeki muhtarlara bir araya geldi. Akşam yemeğinin ardından interaktif şekilde gerçekleştirilen etkinlikte tek tek söz alan muhtarlar, mahallelerindeki sorunları aktararak taleplerini dile getirdi. Muhtarları dinleyerek tek tek not alan Suat Güner, sorun ve taleplere ilişkin konunun muhatabı olan kurumlarla gerekli görüşmeleri gerçekleştireceğini sıkıntıların çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Suat Güner, “Birlikte hareket edersek çözemeyeceğimiz sorun kalmaz. Sizlerin desteği ve duasıyla her şeyin üstesinden geliriz. Sık sık bu tarz buluşmalar gerçekleştireceğiz ve sorunlara çözüm bulacağız. Hepinize katılımlarınızdan ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Muhtarlar ve teşkilat mensuplarıyla ilçedeki parkta bulunan çay ocağında, çay içip sohbet eden Suat Güner, geç saatlerde ilçeden ayrıldı.


Editör: E. Candan