Demirkol'dan yenilikçi adımlar!

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, Bolu'yu akıllı şehirler arasına katma vizyonuyla, güvenli, verimli ve yeşil bir gelecek vaat ediyor.

Demirkol'dan yenilikçi adımlar!
14.02.2024 - 14:23
Kaynak: Haber Merkezi

Bolu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol'un liderliğinde, akıllı şehir dönüşümüne hazırlanıyor. Yerel seçimlere yönelik saha çalışmaları kapsamında, Demirkol'un Bolu'nun sanayi sektörüyle olan etkileşimi, şehrin geleceğine dair büyük planların habercisi. Demirkol, "Bolu'nun akıllı kent olması yönündeki ilk adımları biz atacağız. Daha güvenli, daha verimli, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Bolu için akıllı şehir olmaya ihtiyacımız var," diye belirtiyor.

Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, yerel seçimler öncesinde Bolu'daki fabrikaları ziyaret ederek, hem sahipleriyle hem de çalışanlarla bir araya geliyor. Bolçi Çikolata Fabrikası, Gerteks Tekstil ve Bolu Fidan Orman Ürünleri gibi önemli üretim tesislerinde incelemelerde bulunan Demirkol, akıllı şehircilik uygulamalarının Bolu'ya kazandırılacağını vurguluyor. Bu ziyaretler, Demirkol'un sanayi çalışanlarının ve fabrika sahiplerinin görüş ve önerilerini dinleyerek, onların da projelerde söz sahibi olmalarını sağlama amacını taşıyor.

Demirkol, akıllı şehir sistemlerinin Bolu için kritik öneme sahip olduğunu belirtiyor. "Akıllı aydınlatma, akıllı durak ve otobüs, akıllı otopark gibi teknoloji destekli adımları hep birlikte atacağız," diyerek, mobil uygulamalar aracılığıyla vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projeleri duyuruyor. Bu yenilikçi adımlar, şehrin daha etkili ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayarak, vatandaşların refah seviyesini artırmayı hedefliyor.

Demirkol'un fabrika ziyaretlerindeki bir diğer önemli noktası, personelle birebir görüşerek, belediye hizmetleri konusunda istek ve beklentileri sorması. Bu yaklaşım, "Daha yaşanabilir bir Bolu için, hizmet belediyeciliği için sizlerin öneri ve rehberliğine ihtiyacımız var, desteğinize talibiz," sözleriyle, vatandaş odaklı bir yönetim anlayışının altını çiziyor.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız