Kandemir’den  taziye  ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir geçtiğimiz  hafta sonu geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yuman AK Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Fikret Çıracı’nın ailesine  taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da telefonla  rahmetli Çıracı’nın ailesini arayarak taziyelerini iletti ve merhuma başsağlığı diledi.

Kandemir’den  taziye  ziyareti
6.12.2023 - 11:16
Güncelleme 6.12.2023 - 11:20
Kaynak: Haber Merkezi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir geçtiğimiz  hafta sonu geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yuman AK Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Fikret Çıracı’nın ailesine  taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da telefonla  rahmetli Çıracı’nın ailesini arayarak taziyelerini iletti ve merhuma başsağlığı diledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir ve beraberindeki heyet ,Bolu AK Parti İl Başkanlığı binasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Kandemir parti binasında yaptığı konuşmada “Bu ziyaretimizin bir tek amacı var o da siz teşkilat mensuplarımıza başsağlığı dileklerimizi iletmek . İl Başkan Yardımcımız  Fikret Çıracı kardeşimizin ani vefatı karşısında derin bir üzüntü içerisindeyiz . Acınızı paylaşıyor kendisine Allah’tan rahmet değerli ailesine ve siz teşkilat mensuplarımıza  başsağlığı diliyorum. “ dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU

Okunan aşr-ı şerif ve duaların ardından parti binasından ayrılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir geçtiğimiz  hafta sonu geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yuman AK Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Fikret Çıracı’nın ailesine de  taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da telefonla  rahmetli Çıracı’nın ailesini arayarak taziyelerini iletti ve merhuma başsağlığı diledi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız