Başkan Özcan takır takır görevden alıyor

Başkan Özcan takır takır görevden alıyor
19.12.2021 - 14:15
Haber Merkezi
3

Bolu Belediyesi’nde uzun yıllar İtfaiye Müdürü olarak görev yapan tecrübeli isim Mehmet Duman görevden alındı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın görevden alma hızına yetişilemiyor.

Bolu Belediyesi’nde görevden alma haberleri hız kesmeden devam ediyor. Daha önce Belediye Başkanı Tanju Özcan Destek Hizmetleri Müdürü Serkan Atalay’ı görevden almıştı. Bugün geç saatlerde Bolu kamuoyuna duyurduğumuz İmar Müdürü Sinan Pekcan’ın görevden alınma haberinin ardından yeni bir görevden alınma haberi daha geldi. Uzun yıllar Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürü olarak görev yapan tecrübeli isim Mehmet Duman görevinden el çektirildi.

YENİ İSİM BELLİ OLDU

Mehmet Duman’ın yerine gelecek ismin bir dönem Bolu dağı Alışveriş Merkezi’nde  Güvenlik Amiri olarak görev yapan Hüseyin Kazlı’nın olacağı öğrenildi.

BU NE HIZ BAŞKAN!

Bolu Belediyesi’nde istifalar ve görevden almalar tüm hızıyla devam ediyor. En son olarak Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürü olarak uzun yıllar görev yapan Mehmet Duman da görevinden el çektirildi. Kritik birimlerde uzun süre görev yapan idarecilerin görevinden uzaklaştırılması belediyede zafiyete yol açacağı düşünülüyor. Bolu Beleidye başkanı Tanju Özcan’ın yönetim anlayışı sebebiyle birbiri ardına yaşanan istifalar ve görev değişimleri Bolu halkındaki kaygıyı arttırıyor.

HABER: ZEKERİYA ERCİVAN


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Mehmet Serin
  Mehmet Serin
  19.12.2021 16:23

  İşten çıkarılanlara ne demeli birde noterden söz vermişti. Unuttuk mu hayır

 • İsa Özdemir
  İsa Özdemir
  19.12.2021 14:23

  Cumhurbaşkanı olacak ya ayağına taş değsin istemiyor

 • Mustafa Yiğit
  Mustafa Yiğit
  19.12.2021 14:17

  Anlamak mümkün değil işine gelmeyeni yolluyor

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız