Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 10 Nisan 2020 Cuma
[11:31] Evde kumar oynadılar cezayı yediler -- [10:10] Kurallara uymayanlara ceza yağdı -- [16:21] Karantina süresi dolan 30 kişi evlerine gönderiliyor -- [15:03] Berat kandili -- [10:06] Örnek bağış -- [09:59] Evde kumara 7500 lira ceza -- [09:31] Kararlar 15 gün uygulanacak -- [16:39] Aynı gece 6 evden hırsızlık yaptılar -- [10:05] Doğanay;Bu günleri hep beraber atlatacağız -- [09:44] Hakaret ettiler ceza evine girdiler --
BATIKAF çalışmaları devam ediyor

Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın (BATIKAF) hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Haberi Yazdır

12.03.2020  10:50

Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın (BATIKAF) hazırlık çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi Konferans Salonunda, üniversitede faaliyet gösteren öğrenci toplulukları başkan ve başkan yardımcılarına bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaman, Prof. Dr. Ferudun Kaya ve Dr. Öğr. Üyesi Hüsamettin Akar, öğrenci toplulukları başkan ve başkan yardımcıları katıldı.

BATIKAF Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Yaman, hazırlık çalışmaları ve yapılması gerekenler hakkında öğrencilere bilgi verdi; sorularını yanıtladı. Üniversitenin, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve BAİBÜ Rektörlüğü koordinatörlüğünde Batı Karadeniz’in en büyük kariyer fuarına hazırlandığını vurgulayan Prof. Dr. Yaman, fuardaki staj ve iş imkanlarından çok sayıda öğrencimizin yararlanabilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi.

Hazırlık çalışmalarını öğrenci topluluklarıyla birlikte yürüten ilk üniversitenin BAİBÜ olduğunu kaydeden Prof. Dr. Yaman, “Bütün çabamız, öğrencilerimizi kariyerleri konusunda daha çok bilinçlendirmek, istihdam olanaklarına daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak. Fuarın hedef kitlesi sizlersiniz. Bu sebeple ne kadar çok öğrencimiz fuarın sağlayacağı imkanlardan ve fırsatlardan yararlanırsa, bizler de Rektörlük olarak hedeflerimize ulaşmış olacağız.” dedi.

“BATIKAF Sistemine Kayıt Yaptıran Gençler, 200’ü Aşkın Firmanın İş ve Staj Olanaklarından Anında Haberdar Olabilecekler”

“Tek hedefimiz, Türk Hava Yolları gibi, Aselsan gibi, Tusaş gibi, Havelsan gibi çok önemli ve istihdam kapasiteleri yüksek firmalarla öğrencilerimizi buluşturmak ve bu firmalardaki açık pozisyonlardan haberdar olmanızı sağlayarak iş ve staj imkanlarına ulaşmanızı kolaylaştırmak.” diyen Prof. Dr. Yaman, kariyer fuarına kamu ve özel sektörden 200’ü aşkın firmanın katılacağını kaydetti; teknokent şirketlerinin katılımı ile de bu sayının 300 civarında olmasını beklediklerini söyledi.

Öğrencilere, fuara katılacak firmaların listesini ve fuarın içeriğini www.batikaf.com adresinden öğrenebileceklerini hatırlatan Prof. Dr. Yaman, fuara kayıt yaptırarak sisteme giren gençlerin, fuar sonrasında da firmaların iş ve staj olanaklarından anında haberdar olabileceklerinin altını çizdi.

Prof. Dr. Mustafa Yaman, BATIKAF’ın gençlere, iyi bir kariyer fırsatı sunduğunu, öğrencilerimizin bu fırsatları kaçırmamaları için bir an önce fuara kayıt yaptırmaları gerektiğini vurguladı.


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

STRES TESTİ
STRES TESTİ
ATOM TOPLARI
ATOM TOPLARI
ANGRY BİRDS RİO
ANGRY BİRDS RİO

LABİRENT FARESİ JERRY
LABİRENT FARESİ JERR
YARIŞ GÜNÜ
YARIŞ GÜNÜ
SÜPER MARİO CROSS
SÜPER MARİO CROSS

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
30.03.2020
Bolu'da vefat edenler
18.03.2020
Bolu'da vefat edenler
16.03.2020
Bolu' da vefat edenler
12.03.2020
Bolu' da vefat edenler
11.03.2020
Bolu'da vefat edenler
10.03.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası