Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 30 Mart 2020 Pazartesi
[12:44] Bolu'da vefat edenler -- [10:07] polis ekipleri vatandaşları evde kalmaları yönünde uyardı -- [14:12] Bolulu öğretmenden horonlu Korona klibi -- [18:23] Bolu'ya 13 sulama tesisi daha yapacak -- [10:02] Vali Ümit ;Vatandaşımız panik yapmasın -- [09:56] Kamu sosyal tesisleri, sağlık çalışanlarına tahsis edildi -- [17:27] Sağlıkçıların el dezenfektanı hastane eczanesinde hazırlanıyor -- [17:17] Vefa Sosyal Destek Grubu vatandaşların hizmetinde -- [17:09] Yurt dışından gelen 138 kişi Bolu'daki öğrenci yurduna yerleştirildi -- [10:01] Tabutlu evde kal çağrısına adli işlem yapıldı --
Aşçılar Mengen'de kampa girecek

6. Ulusal Aşçılık Kampı, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin (BAİBÜ) Mengen'deki kampüsünde 12-18 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

Haberi Yazdır

20.02.2020  16:25

6. Ulusal Aşçılık Kampı, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin (BAİBÜ) Mengen'deki kampüsünde 12-18 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

Aşçılık Okulu Mezunlar Derneğinden (AŞOMDER) yapılan açıklamaya göre, etkinlik 13 ülkeden 80 üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Üniversitelerin ''Aşçılık'', ''Gastronomi'', ''Gastronomi ve Mutfak Sanatları'', ''Mutfak Sanatları ve Yönetimi'' programlarında okuyan eğitici ve öğrencileri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen kampa, 80 öğretim elemanı ve 130 öğrenci katılacak.

Kampta, öğrenciler ve öğretim elemanları, alanında uzman şeflerle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunacak.

6. Ulusal Aşçılık Kampı için Mengen Kaymakamı Betül Büyükkılıç, Belediye Başkanı Turhan Bulut, Mengen Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Emine Elif Yücetürk ve AŞOMDER Başkanı Levent Demirçakmak arasında protokol imzalandı.

Protokol imza töreninde konuşan Kaymakam Büyükkılıç, artık marka bir etkinlik haline gelen kampın dikkati çektiğini belirterek, "Geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de kamu olanaklarını aşçılık kampına tahsis ediyoruz. Bunu sosyal sorumluluk projesi olarak görüyorum. Aşçılık kampının öğrencilerin vizyonunu geliştirmesi için gastronomi eğitimine katkı sağlayacağına inanıyorum." diye konuştu.

Belediye Başkanı Bulut da kampın ülkenin en dikkati çeken gastronomi etkinliklerinden birisi haline geldiğini dile getirerek, "İlçemize yoğun bir ilgi gösterilmesini sağlayan bu kamp, aynı zamanda halkımızca da oldukça olumlu karşılanıyor." ifadelerini kullandı.

AŞOMDER Başkanı Demirçakmak ise kampa ilginin her sene giderek arttığını belirterek, öğrenciler ve öğretim elemanlarının kampa katılım sağlayarak okullardakinden farklı bir eğitim alacağını kaydetti.

Haber AAYorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

AKILLI SALYANGOZ
AKILLI SALYANGOZ
Sarı Top
Sarı Top
PATLAYAN BİLARDO
PATLAYAN BİLARDO

Dönen toplar
Dönen toplar
TETRİS
TETRİS
DART ŞOVU
DART ŞOVU

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
18.03.2020
Bolu'da vefat edenler
16.03.2020
Bolu' da vefat edenler
12.03.2020
Bolu' da vefat edenler
11.03.2020
Bolu'da vefat edenler
10.03.2020
Bolu' da vefat edenler
9.03.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası