Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 3 Temmuz 2020 Cuma
[16:56] DEAŞ zanlıları adliyeye sevk edildi -- [16:47] Cinayete ilişkin davaya devam edildi -- [16:41] Başaran sosyal medya hesaplarını askıya aldı -- [16:32] Gül ciddi efor sergiledik -- [15:58] İstenen gol geldi -- [15:53] Fırat Gül... -- [15:39] Bayındır'a veda yemeği -- [10:33] Seyir halindeyken alev aldı -- [18:05] Sıkışan sürücüyü itfaiye ekipleri kurtardı -- [17:59] Doğanay'dan özcan'a tepki --
Bolu MÜSİAD 'da son durum

Şekerli, "MÜSİAD Bolu Şubesi eski başkanı Davut Uzun'un, şube başkanlığı görevinden azledilmesinin Genç MÜSİAD Bolu Başkanlığı ile kesinlikle bir ilgisi bulunmamaktadır." dedi. 

Haberi Yazdır

15.01.2020  11:47

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yerel Üst Kurul Başkanı Ahmet Şekerli, "MÜSİAD Bolu Şubesi eski başkanı Davut Uzun'un, şube başkanlığı görevinden azledilmesinin Genç MÜSİAD Bolu Başkanlığı ile kesinlikle bir ilgisi bulunmamaktadır." dedi. 

Şekerli, MÜSİAD Bolu Şubesinde düzenlenen basın toplantısında, Bolu şubesi ile MÜSİAD'in genel merkezi arasında gerçekleşen görevden alma kararı ile alakalı basınla bir araya gelme gereği duyduklarını anlatarak, Bolu'da yaşanan bu münferit olayın teşkilatlarını üzdüğünü kaydetti. 

Bolu şubesinde vuku bulduğu iddia edilen konunun muhatapları arasında yaşanmış münferit bir hadise ve tamamen MÜSİAD'ın iç işleyişiyle alakalı bir mevzu olduğuna dikkati çeken Şekerli, "Bu olayın basın yayın organlarında bahsi geçen örgütsel yapılanmayla hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Buna rağmen gazetelerde ve diğer mecralarda hakkaniyetsiz ve art niyetli haberlerin yer aldığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız." şeklinde konuştu.

İddia edildiği gibi Bolu şubesi ile genel merkez arasında Genç MÜSİAD Bolu Başkanlığı arasında herhangi bir ihtilaf yaşanmadığını aktaran Şekerli, şunları söyledi:

"Genç MÜSİAD Başkanlığı konusunda Bolu Şubesi başkanının önerdiği isim doğrultusunda genel merkez ve şube arasında mutabakata varılmış, Genç MÜSİAD Başkanlığı konusunda şubenin önerdiği isim 3 Aralık 2019 tarihinde netleşmiştir. MÜSİAD Bolu Şubesi eski başkanı Davut Uzun'un, şube başkanlığı görevinden azledilmesinin Genç MÜSİAD Bolu Başkanlığı ile kesinlikle bir ilgisi bulunmamaktadır. Azil kararında Bolu şubesinin genel merkezi hiçe sayan yaklaşımı, şubenin çalışma yetersizlikleri, en önemlisi üslup problemleri, Uzun'un MÜSİAD'ın kurumsal yapısına aykırı tutumu ve MÜSİAD'ın güçlü aile bağlarına zarar verecek davranışları etkili olmuştur." 

Şekerli, MÜSİAD'ın "Tazeleme Süreci" adı verdiği yeni dönemde proje ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı benimseyerek, genel merkezin de şube koordinasyonunu bu prensip çerçevesinde kurguladığına vurgu yaptı.

Bu anlayış doğrultusunda MÜSİAD Bolu Şubesinin, genel merkezin belirlediği proje ve çalışmalara yeterli ölçüde katılmadığını, MÜSİAD Bolu Şubesi üyelerinün MÜSİAD'ın düzenlediği program ve etkinliklerinden habersiz kaldığını aktaran Şekerli, "MÜSAD'ın ülkemizin ve Anadolu'daki firmaların gelişmesi için Bolu nezdindeki planladığı plan ve projelere sırt dönülmüştür. Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı görevden alınan Davut Uzun, akabinde Genç MÜSİAD Bolu Şube Başkanlığı için ismi geçen genel merkez adayına haksız yakıştırma ve iftirada bulunulmuştur. MÜSİAD Şube Başkanı ve çeşitli yöneticilerin bahsi geçen olayları çarpıtarak, özelikle yönetimden bir kişinin uydurma gerekçelerle basına sunması, üyelerimizin de genel merkeze başvurmadan söz konusu yalan haberlere inanması ve yanlış tutuma ortak olması bizleri de derinden üzmüştür." ifadesini kullandı. 


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

Müthiş golf
Müthiş golf
İNŞAAT ASANSÖRÜ
İNŞAAT ASANSÖRÜ
PATLAYAN BİLARDO
PATLAYAN BİLARDO

KIZGIN ARAÇLAR
KIZGIN ARAÇLAR
ŞİRİN VE ŞİRİNE
ŞİRİN VE ŞİRİNE
KIŞ TRAFİĞİ
KIŞ TRAFİĞİ

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
23.06.2020
Bolu' da vefat edenler
22.06.2020
Bolu' da vefat edenler
17.06.2020
Bolu' da vefat edenler
12.06.2020
Bolu' da vefat edenler
9.06.2020
Dubai'de vefat etti Bolu'da toprağa verildi
31.05.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası