Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 14 Temmuz 2020 Salı
[18:23] Rektörlükten darbe konferansı -- [18:17] Vali Ümit;birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz -- [15:28] Başaran ;hiç beklemediğimiz bir yerden saldırıya maruz kaldık -- [14:41] KÜSİ ile Yeni Projeler Geliyor -- [14:34] Koyuncu ;15 Temmuz, tarihin en büyük ihanetidir -- [14:10] Doğanay; O gece hak ile batıl savaştı -- [14:05] Çok acı olay -- [09:36] Şahıs gözaltında müdürlük dezenfekte edildi -- [09:23] Durdurulan otomobilden uyuşturucu çıktı -- [14:08] Çarıkçı;şanssız bir sezon geçirdik --
Kış tedbirleri toplantısı yapıldı

2019-2020 yılında alınacak kış tedbirleri ile ilgili toplantı Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında gerçekleştirildi.

Haberi Yazdır

6.12.2019  11:31

Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu’nda Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında düzenlenen “2019-2020 Kış Tedbirleri” toplantısına, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever,  Karayolları ile diğer kurumların ve sivil toplum örgütlerinin yetkilileri katıldı.


ALINACAK TEDBİRLER SUNUM HALİNDE AKTARILDI

Toplantıda Trafik Şubelerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy tarafından  kış tedbirleri ile ilgili ana konuları kapsayan sunum gerçekleştirildi.

Toplantıda ayrıca Karayolları 41. - 42. - 43. Şube Şeflikleri ile Boludağı, Çaydurt ve Cankurtaran Otoyol İşletme Şeflikleri ve diğer ilgililer kış tedbirleri ile ilgili alınan tedbir ve yapılan hazırlıklar hakkında sunumlar yaptılar.

Yapılan sunumların ardından katılımcılar, başarılı bir karla mücadele çalışması yapılabilmesi için fikirlerini beyan ederek, görüş alış verişinde bulundular.

Toplantıda konuşan Bolu Valisi Ümit, Bolu’nun İstanbul-Ankara arası çok önemli bir geçiş noktası üzerinde olduğunu belirterek, kar yağışının olacağını, doğanın bu şekilde kendisine geleceğini, ama kendilerine düşen görevin; kışın oluşacak olumsuz şartlardan insanlarımızın etkilenmeden, trafik kazası olmadan gidecekleri yerlere salimen ulaşmaları için tedbir almak ve uygulamaya koymak olduğunu belirtti.

Her kurumun kendi görevinin bilincinde olarak ve duyarlılığı en üst safhada tutarak vazifesini yapacağına inandığını kaydeden Vali Ümit, “Her kurum elinden gelenin en iyisini yapacak ki halkımızın huzur ve güvenliği sağlansın. Allah’tan hayırlı bir kış mevsimi ile otoyol, karayolu ve diğer tüm yollarımızda kazasız seyirler ve seyahatler diliyorum” dedi.


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

TETRİS
TETRİS
HUGO
HUGO
ESKİ ÇAĞ ADAMI
ESKİ ÇAĞ ADAMI

KIŞ TRAFİĞİ
KIŞ TRAFİĞİ
LABİRENT FARESİ JERRY
LABİRENT FARESİ JERR
MOTOKROS
MOTOKROS

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.07.2020
Bolu' da vefat edenler
7.07.2020
Bolu' da vefat edenler
6.07.2020
Bolu' da vefat edenler
23.06.2020
Bolu' da vefat edenler
22.06.2020
Bolu' da vefat edenler
17.06.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası