Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 6 Aralık 2019 Cuma
[13:47] Abant'ta güvenlik artık daha kuvvetli -- [11:31] Kış tedbirleri toplantısı yapıldı -- [11:27] Değerli insanları tanıyalım... -- [11:02] Kaçak sigara operasyonu başarıyla sonuçlandı -- [10:54] Polis memurunun otomobilinden 121 kilogram esrar çıktı -- [10:42] Damla gönüllüleri derneğinden gönüllülük çağrısı -- [10:39] Bolu' da vefat edenler -- [15:06] Otoyolda kaza, 4 yaralı -- [14:00] Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri -- [13:40] Sisten Göz Gözü görmüyor... --
Yusuf'un hayali gerçek oldu

En büyük hayali kepçe kullanmak olan 8 yaşındaki bedensel engelli Yusuf Vural, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sayesinde bu hayalini gerçekleştirdi. 

Haberi Yazdır

3.12.2019  14:56

En büyük hayali kepçe kullanmak olan 8 yaşındaki bedensel engelli Yusuf Vural, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sayesinde bu hayalini gerçekleştirdi.

Yusuf’un hayalini öğrenen Başkan Özcan, hemen bir program düzenlenmesi talimatı vererek, Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne Yusuf’u ve ailesini davet etti.

Başkanın daveti üzerine Aşağısoku Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü’ne gelen Yusuf Vural’ın heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından kazıcı/yükleyici iş makinesine bindirilen küçük Yusuf, iş makinesi operatöründen kısa bilgiler aldıktan sonra iş makinesinin kazıcı kepçesini tek başına hareket ettirdi.

Programın devamında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yusuf Vural’a maket iş makinesi hediye etti.

Hediyesini de çok beğenen Yusuf, Başkan Özcan’a teşekkür etti.

“Yusuf, gece boyu heyecandan uyuyamamış” Konu ile ilgili bir konuşma yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; Yusuf’un iş makinesi kullanma hayali olduğunu öğrendikten sonra harekete geçtiklerini ifade ederek, “Yusuf, 8 yaşında bir engelli kardeşimiz. Bir haber aldık, Yusuf’un en büyük hayali, kepçe kullanmakmış. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Yusuf’un bu hayalini gerçekleştirelim istedik. Çok mutlu oldu, annesiyle konuştum, bütün gece heyecandan uyuyamamış. Çocuklarımızı mutlu etmek bizi de mutlu ediyor” dedi.

“Yusuf’un yürümesi için ne gerekiyorsa yapacağız” Başkan Özcan, Yusuf’un farklı bir tedavi ile yürüme ihtimalinin olduğunu öğrendiğini de ifade ederek, “Yusuf’un bir hayali daha var; farklı bir tedavi ile yürüme ihtimali var. İnşallah biz de bu konuda, Yusuf’u yürütebilmek için hem belediye olarak hem de Bolu’daki hayırseverler olarak elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Belki de önümüzdeki 3 Aralık’ta Yusuf’u yürürken görebiliriz” diye konuştu.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

Sonic xtreme
Sonic xtreme
PELİT AVI
PELİT AVI
BUZ HOKEYİ
BUZ HOKEYİ

YARIŞ GÜNÜ
YARIŞ GÜNÜ
İNŞAAT ASANSÖRÜ
İNŞAAT ASANSÖRÜ
Sınıftan Kaçış
Sınıftan Kaçış

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu' da vefat edenler
2.12.2019
Bolu' da vefat edenler
30.11.2019
Bolu' da vefat edenler
29.11.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası