Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 6 Aralık 2019 Cuma
[13:47] Abant'ta güvenlik artık daha kuvvetli -- [11:31] Kış tedbirleri toplantısı yapıldı -- [11:27] Değerli insanları tanıyalım... -- [11:02] Kaçak sigara operasyonu başarıyla sonuçlandı -- [10:54] Polis memurunun otomobilinden 121 kilogram esrar çıktı -- [10:42] Damla gönüllüleri derneğinden gönüllülük çağrısı -- [10:39] Bolu' da vefat edenler -- [15:06] Otoyolda kaza, 4 yaralı -- [14:00] Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri -- [13:40] Sisten Göz Gözü görmüyor... --
Hayaller fikre, fikirler projeye dönüşüyor.

Bağışçılar Vakfı’ndan kadına ve eğitime özel fon Hayaller fikre, fikirler projeye dönüşüyor.

Haberi Yazdır

12.11.2019  11:44Bağışçılar Vakfı’ndan kadına ve eğitime özel fon Hayaller fikre, fikirler projeye dönüşüyor.

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından, Zehra Taşman Kadına ve Eğitime Destek Fonu kapsamında açılan hibe başvuru süreci düzenlenen etkinlikle kamuoyuna tanıtıldı.

Bolu’da faaliyet gösteren dernekler, vakıflar, kooperatifler, üniversiteler, öğrenci toplulukları ve okul aile birliklerinin yararlanabileceği hibe programı için katılımcılara proje eğitimi de verildi.

Bolu Bağışçılar Vakfı’nın kurucu mütevelli heyeti üyesi Haldun Taşman’ın annesi Merhume Zehra Taşman adına açtığı ‘Zehra Taşman Kadına ve Eğitime Destek Programı’ için proje hibe destek çağrısına çıkılmıştı.

Program kapsamında, Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından Bolu’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına yönelik bir etkinlik düzenlendi. Programa çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya katıldı.

Etkinlikte konuşan Bolu Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya, Zehra Taşman Kadına ve Eğitime Destek Programı’nın Bolulu hayırsever iş insanı Haldun Taşman tarafından Bolu’ya armağan edildiğini belirtti. Akkaya, Bolu’da faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarını program için proje geliştirmelerini isteyerek, “ Programın yürütücüsü olan Bolu Bağışçılar Vakfı olarak, kadına, eğitime, çocukların ve gençlerin geleceğine dair projeleri olan tüm sivil toplum kuruluşlarımızı, kurumlarımızı, üniversitemizi, okul aile birliklerini, öğrenci topluluklarını, kooperatifleri bu programdan yararlanmaya davet ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından program Melihat Karaarslan’ın ‘Gelin Tanış Olalım’ etkinliği ile devam etti.

Hafıza teknikleri ve etkili iletişim konularında bilgiler veren Melihat Karaarslan’dan sonra Bolu Belediyesi Proje Birim Müdürü Burcu Şimşek katılımcılara ‘Hayalden Fikre, Fikirden Projeye Doğru Bir Yolculuk’ adlı sunum gerçekleştirdi.

Burcu Şimşek bir hayalin nasıl fikre, fikrin ise nasıl doğru bir projeye dönüşeceğinin evrelerini salonda bulunan katılımcılara anlattı. Etkinlikte Paşaköy İlkokulu öğrencileri tarafından oluşturulan müzik grubu, salonda bulunan katılımcılara keman resitali verdi.

Minik öğrencilerin keman resitali büyük beğeni ile izlendi.

Program kapsamında düzenlenen etkinlikte çalışma grupları oluşturularak, Bolu’nun mevcut sorunlarının çözümüne yönelik örnek projeler oluşturuldu.

Örnek proje sunumlarının ardından etkinlik sona erdi. Zehra Taşman Kadına ve Eğitime Destek Programı kapsamında seçilecek projelere hibe desteği verilecek.

Proje başvuruları 13 Aralık 2019 tarihine kadar Bolu Bağışçılar Vakfı’nın www.bbv.org.tr internet sayfasında bulunan proje formu doldurularak yapılabilecek.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

Balon Patlat
Balon Patlat
TAVLA
TAVLA
HAVA BALONLARI
HAVA BALONLARI

İKİ KİŞİLİK HAZİNE AVCISI OYUNU
İKİ KİŞİLİK HAZİNE A
KIZILDERİLİ YAPBOZ
KIZILDERİLİ YAPBOZ
İP OYUNU
İP OYUNU

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu' da vefat edenler
2.12.2019
Bolu' da vefat edenler
30.11.2019
Bolu' da vefat edenler
29.11.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası