Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 6 Aralık 2019 Cuma
[13:47] Abant'ta güvenlik artık daha kuvvetli -- [11:31] Kış tedbirleri toplantısı yapıldı -- [11:27] Değerli insanları tanıyalım... -- [11:02] Kaçak sigara operasyonu başarıyla sonuçlandı -- [10:54] Polis memurunun otomobilinden 121 kilogram esrar çıktı -- [10:42] Damla gönüllüleri derneğinden gönüllülük çağrısı -- [10:39] Bolu' da vefat edenler -- [15:06] Otoyolda kaza, 4 yaralı -- [14:00] Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri -- [13:40] Sisten Göz Gözü görmüyor... --
Metin ;Gönüllere hitap eden bir belediyecilik anlayışımız olacak

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, yeni dönemde amaçlarının ‘gönül belediyeciliği’ni hayata geçirmek olduğunu açıkladı.

Haberi Yazdır

30.1.2019  12:05

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, yeni dönemde amaçlarının ‘gönül belediyeciliği’ni hayata geçirmek olduğunu açıkladı.

Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı’nda konuşan Metin, belediye başkanlığı makamını ‘hizmet aracı’ olarak gördüğünü belirterek, “Doğup büyüdüğüm, meslek sahibi olduğum, evlendiğim ve çocuklarımın olduğu, Allah nasip ederse burada öleceğim bu güzel Bolumuza ve onun güzel insanlarına hizmet etmeyi arzu ediyorum. Hatta şimdiden Şehitler Mezarlığı’ndan mezarımı bile satın aldım.” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Eski Ticaret Bakan Yardımcısı ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, STK ziyaretleri kapsamında Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi ile Türk Kadınlar Birliği Bolu Şubesi’ni ziyaret etti. Bolu’nun Fatih’i, Türkiye Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi’nde yaptığı konuşmada, yeni dönemde ‘gönül belediyeciği’ düşüncesini hayata geçirmeyi amaçladığını açıkladı.

“BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMINI ARAÇ OLARAK GÖRÜYORUM”

Metin, makamların gelip geçici olduğunu belirterek “Ben, Belediye Başkanlığı makamını ‘amaç’ olarak değil ‘araç’ olarak görüyorum.” dedi.

“GÜZEL BOLUMUZA VE GÜZEL İNSANLARINA HİZMET ETMEYİ ARZU EDİYORUM”

Tek amacının doğup büyüdüğü Bolu’ya ve Bolululara hizmet etmek olduğunu vurgulayan Metin, “Doğup büyüdüğüm, meslek sahibi olduğum, evlendiğim ve çocuklarımın olduğu, Allah nasip ederse burada öleceğim bu güzel Bolumuza ve onun güzel insanlarına hizmet etmeyi arzu ediyorum. Hatta şimdiden Şehitler Mezarlığı’ndan mezarımı bile satın aldım.” diye konuştu.

“MAKAMLAR GEÇİCİDİR, ÖNEMLİ OLAN KALICI ESERLER BIRAKMAK”

Geçmişte bir dönem Bolu Milletvekilliği ile üç önemli bakanlıkta 7 yıl bakan yardımcılığı görevinde bulunduğunu anlatan Metin, “Tüm makamlar geçicidir, önemli olan ise kalıcı eserler bırakmaktır. Bizler bugüne kadar bu bilinçle hareket ettik, inşallah bundan sonra böyle devam edeceğiz” dedi.

“AMACIMIZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ”

Metin, yeni dönemdeki amaçlarına da değinerek “Bizim amacımız gönül belediyeciliği. Gönüllere girerek, halkımızın hayır dualarını alarak hizmetimizi sürdürmek istiyoruz. O nedenle sizler gibi gönüllü sayılarını arttıracağız.” şeklinde konuştu.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

PARAŞÜTCÜ BEN 10
PARAŞÜTCÜ BEN 10
TOP MAKİNASI
TOP MAKİNASI
KİM 500 MİLYAR İSTER
KİM 500 MİLYAR İSTER

KIRMIZI TOP
KIRMIZI TOP
KIZILDERİLİ YAPBOZ
KIZILDERİLİ YAPBOZ
Jerry Peynir Toplama
Jerry Peynir Toplama

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu' da vefat edenler
2.12.2019
Bolu' da vefat edenler
30.11.2019
Bolu' da vefat edenler
29.11.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası