Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 13 Aralık 2019 Cuma
[15:32] Her öğretmen en az bir kitap yazabilir, yazmalıdır... -- [10:08] Bolek; ermeni soykırımı yalandır... -- [09:46] Bolu Dağı tüneli trafiğe kapatılıyor... -- [09:39] Bolu' da vefat edenler -- [18:30] Kaçak kazı şüphelilerinin 5 yıla kadar hapsi istendi -- [17:55] Bolusporlu futbolculara moral kahvaltısı -- [17:24] Özköylü ; inancımı yitirmedim -- [17:13] Jandarmadan kış lastiği uygulaması -- [17:06] 23 ayrı suçtan aranıyordu -- [12:59] Eşini pompalı tüfek ile öldürmeye çalıştı --
Polis merkezine sanatsal dekorasyon

Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliğinin ve Çocuk Şube Müdürlüğünün iç mekanlarında kullanılmak üzere Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi resim bölümü öğrencileri, akademisyenleri ve Bolu Bağışçılar Vakfı desteği ile hazırlanan eserler sergilendi.

Haberi Yazdır

13.7.2018  13:27

Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliğinin ve Çocuk Şube Müdürlüğünün iç mekanlarında kullanılmak üzere Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi resim bölümü öğrencileri, akademisyenleri ve Bolu Bağışçılar Vakfı desteği ile  hazırlanan eserler sergilendi.

İzzet Baysal Bahçelievler Polis Karakolu bahçesinde düzenlenen sergiye Bolu Valisi Aydın Baruş, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Nadir Çelik, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Araştırma Görevlisi Prof. Dr. Alparslan Uçar, akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

35 eserin sergilendiği sergiyi gezen Vali Baruş ve beraberindekiler akademisyenler ve öğrencilerden sergide bulunan eserler hakkında bilgiler aldılar.

Bu tür etkinliklerin öğrencilerin motivasyonu bakımından önemli olduğunu belirten Vali Baruş, desteklerinden dolayı Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Serginin gezilmesinin ardından bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan yaptığı konuşmasında, “İlimizin tek Polis Merkezi olan Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkez Amirliği ve Çocuk Şube Müdürlüğü’nün topluma daha güzel ve estetik boyutta hizmet sunması amacıyla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Bolu Bağışçılar Vakfı’nın desteğiyle 35 adet resim tablosu ve bir adet Atatürk Köşesi hazırlanmış ve hizmete sunulmuştur. Bu değerli çalışmanın gerek personel motivasyonu, gerekse vatandaşların emniyet birimlerine olan soğuk algısının kırılmasında faydalı olacağını değerlendirmekteyiz. Bu nedenle bu çalışmada bizlerden desteğini esirgemeyen başta Sayın Valimiz olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı arz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ın konuşmasının ardından konuşan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Araştırma Görevlisi Prof. Dr. Alparslan Uçar ve Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram da yaptıkları konuşmalarında projenin gerçekleşmesinde emeği geçen ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından  projeye destek verenlere plaket verildi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Araştırma Görevlisi Prof. Dr. Alparslan Uçar plaketini Bolu Valisi Aydın Baruş’tan alırken, Öğretim Görevlisi İlknur Karageyik’e plaketini İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’dan, Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya’ya plaketini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’dan alırken, Ecem Reklamın sahibi Ufuk Tabakoğlu da plaketini Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman’dan aldı.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

MİNİ TOP
MİNİ TOP
KENARA ŞUTLA
KENARA ŞUTLA
Kızma Birader
Kızma Birader

SOS OYUNU
SOS OYUNU
BUZ HOKEYİ
BUZ HOKEYİ
İKİ KİŞİLİK HAZİNE AVCISI OYUNU
İKİ KİŞİLİK HAZİNE A

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
11.12.2019
Bolu' da vefat edenler
10.12.2019
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu' da vefat edenler
6.12.2019
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası