Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 16 Aralık 2019 Pazartesi
[09:54] Özköylü; teslim olmak yok, savaşacağız -- [09:47] Boluspor: 0 - Fatih Karagümrük: 2 -- [09:40] Mengen'de liseler arası münazara yarışması -- [09:33] Uyku sorunu yaşayanlar burada şifa buluyor -- [11:53] Oğlunu av tüfeği ile vurup öldürdü -- [11:46] Kaçak içki ve sigara operasyonu; 4 tutuklu -- [11:41] Bolu' da vefat edenler -- [22:20] ABD Senatosu Kararına Kınama Bildirisi -- [22:06] Ak kadınlardan yerli üretir milli tüketir etkinliği -- [12:37] Hırsızlık iddiasıyla yakalandı --
Onlar çevre dostu seçildiler

Bolu Belediyesi ve Bolu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ‘Çevre Dostu Sertifikası’ almaya layık görülen kamu kurumu, sağlık kuruluşları ve sanayi tesislerine düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Haberi Yazdır

21.11.2017  11:09Bolu Belediyesi ve Bolu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hayata geçirilen ‘Çevre Dostu’ Projesi kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucu, ‘Çevre Dostu Sertifikası’ almaya layık görülen kamu kurumu, sağlık kuruluşları ve sanayi tesislerine düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Çevre konusunda farkındalık oluşturmak, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sanayi tesislerinin, turizm tesislerinin, apartman ve site yönetimlerinin, kamu kurumlarını, eğitim kurumlarının ve sağlık kuruluşlarının çevre ile ilgili yaptıkları yatırımları ve çevresel yönetime ilişkin girişimlerini teşvik etmek ve bu yöndeki çalışmalarını desteklemek amacıyla hayata geçirilen ‘Çevre Dostu’ projesi kapsamında sertifikaya layık görülen kuruluşlara ‘Çevre Dostu Sertifikaları’ verildi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen sertifika takdim törenine, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Kazgan, sertifika almaya hak kazanan sağlık kuruluşları, sanayi tesisleri ve kamu kurumlarının yetkilileri katıldı.

Sertifika takdim töreninden önce bir konuşma yapan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Kazgan, proje ile ilgili bilgiler vererek sertifika almaya hak kazananları kutladı.

“Destek veren tüm kuruluşlarımızı kutluyorum”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise törende yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Çevre Dostu Projemize duyarlılık gösteren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim. Bolu Belediyesi olarak bizim bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın tamamı çevre projesidir. Bolu, %65’i ormanlarla kaplı, 200 kadar göl ve göleti olan muazzam bir coğrafya. Dört mevsimin doyasıya yaşandığı bir il. Bizde Bolumuzda bu doğa ile bütünleşmiş, su ile bütünleşmiş bir şehir inşa etmeye çalışıyoruz. Göreve ilk geldiğimizde Bolu'nun tüm kanalizasyonu büyük su deresine bırakılıyordu. Bırakın derede yaşamı, derenin yanından bile geçilemiyor hatta tarım arazileri bile bu su ile sulanıyordu. Kollektör hattı ve arıtma tesisimizle büyük su deresini temizledik. Ve tekrar balıklar yaşamaya başladı. Yıllarca ölü olan büyük su deresi hayat buldu can buldu. Ben buradan bir kez daha hayata geçirdiğimiz tüm projelerde emeği geçen işçimizden memurumuza, müdürlerimizden başkan yardımcılarımıza kadar herkese teşekkür ediyorum. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz ile birlikte yaptığımız 'Çevre Dostu' projemize destek verdiği için Sanayi ve Sağlık kuruluşlarımızı da ayrıca kutluyorum”

Konuşmaların ardından ‘Çevre Dostu Sertifikası’ almaya hak kazanan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Tayeks Dış Ticaret ve Tekstil Sanayi A.Ş, Balorman Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez ve Köroğlu Üniteleri, AİBÜ İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve AİBÜ İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticilerine sertifikaları takdim edildi.Yorumunuz ve Düşünceleriniz


Sadi Içten
22.11.2017
Şıracılar bozacılar hikayesi alavere olsun yeter

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

ZEKA TESTİ
ZEKA TESTİ
SİNİR KÜPÜ
SİNİR KÜPÜ
PENALTI ŞAMPİYONU
PENALTI ŞAMPİYONU

DİSKO BOWLİNG
DİSKO BOWLİNG
ALTIN KAFA OYUNU
ALTIN KAFA OYUNU
İP OYUNU
İP OYUNU

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
13.12.2019
Bolu' da vefat edenler
12.12.2019
Bolu' da vefat edenler
11.12.2019
Bolu' da vefat edenler
10.12.2019
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası