Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 19 Ağustos 2019 Pazartesi
[12:29] Soylu Bolu'da trafik denetlemesine katıldı -- [12:24] Bolu'da vefat edenler -- [14:58] İşte Bu Güzel Oldu... -- [12:36] Halk otobüs ücretleri zamlandı. -- [12:16] Mustafa Cop'un acı günü -- [11:55] Suda doğum ünitesi açıldı -- [14:07] Bolu'da vefat edenler -- [18:38] Bolu ve turizm -- [18:30] Zamanı öldürmek... -- [18:20] Bakan Selçuk Bolu'daydı --
Kızılay'dan anlamlı proje

Köroğlu İlkokulu ile Ortaokulu’nda birbirinden güzel sınıflar ve projelerin açılışı gerçekleşti.

Haberi Yazdır

6.11.2017  10:31
Köroğlu İlkokulu ile Ortaokulu’nda birbirinden güzel sınıflar ve projelerin açılışı gerçekleşti. Özel Eğitim Sınıfı, Konuşan Duvarlar ve Yaşam Sokağı ile Zeka Oyunları Sınıfının açılışı gerçekleşirken, okul öğrencilerinin hazırladığı müzikal konser de büyük ilgi gördü.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Köroğlu İlköğretim ve Ortaöğretim Okuluna giderek burada bir dizi açılış gerçekleştirdi. Bolu Valisi Aydın Baruş’u Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Kızılay Bolu Şube Sekreteri Vehbi Camgöz, Okul Müdürü Mehmet Özkan ile okul öğretmenleri karşılarken, okulun minik öğrencileri de Vali Baruş’a çiçek takdim ettiler. Çiçek takdiminden sonra Vali Baruş öğrencilerle sohbet etti.

Düzenlenen programda açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Mehmet Özkan, Özel Eğitim sınıfına verdikleri destekleri nedeniyle Kızılay Bolu Şubesi’ne teşekkür ederek okul ile ilgili bilgiler aktardı.

Program özel eğitim sınıfı öğrencisi Birge Turgut’un  ‘Kızılay’ isimli şiiri okuması ile devam etti. Birge Turgut’un ezbere okuduğu şiir katılımcılardan büyük alkış aldı. Daha sonra Kızılay’ın il genelinde düzenlediği şiir yarışmasında birinci olan Köroğlu Ortaokulu öğrencisi Hilal Coşkun da şiirini okudu.

KIZILAY’DAN ÖZEL EĞİTİM SINIFI

Vali Baruş ve beraberindekiler programın devamında, Türk Kızılayı Bolu Şubesi tarafından, bağışçılarının desteği ile tefrişatı yapılan ve özel öğrencilerin eğitim göreceği Özel Eğitim sınıfının açılışını gerçekleştirdi. İçinde 78 parçadan oluşan ve özel eğitim alan öğrencilerin el, zeka ve fiziksel becerilerini artıracak materyallerin bulunduğu sınıfta Vali Baruş, burada eğitim alan öğrencilerle ve aileleriyle sohbet etti.   Kızılay Bolu Şube Sekreteri Vehbi Camgöz’den tefrişatı yapılan sınıf ile ilgili bilgiler alan Vali Baruş bu anlamlı bağıştan ötürü Kızılay yetkililerine teşekkür etti.

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL KONSER

Programın devamında ortaokul öğrencileri ile özel eğitim alan öğrenciler katılımcılara konser verdi.  Büyük alkış alan konserin ardından ise Kızılay konulu resim sergisi gezildi.

KONUŞAN DUVARLAR VE YAŞAM ALANI SOKAĞI AÇILDI

Diğer bir programda ise, Köroğlu İlkokulu sınıf öğretmenleri olan Sibel Dalman ve Sezen Saldıroğlu’nun öncülük ettiği ‘Konuşan Duvarlar ve Yaşam Alanı Sokağı’nın açılışı gerçekleştirildi. Farkındalık yaratmak ve farkında olan nesiller yetiştirmek amacıyla oluşturulan projede duvarlarda tüm derslere ait bilgiler, Atatürk Köşesi, Türk Büyükleri ve değerler eğitimi dersleri ile ilgili tanıtıcı resim ve bilgiler yer alıyor.

ZEKA VE OYUN ODASI AÇILDI

Vali Baruş ve beraberindekiler daha sonra Okulun sınıf öğretmenleri Çidem Maral Polat, Ülkü Dura ve Müdür Yardımcısı Bilal Bahşi’nin yaptıkları proje sonucu oluşturulan Zeka ve Oyun Odasının açılışını yaptılar. İçerisinde 40 çeşit oyunun olduğu ve tüm ilk kademe öğrencilerinin yararlanacağı sınıfta öğrencilerle sohbet eden Vali Baruş, onların oyunlarını izledi. Oyunları ile ilgili öğrencilere sorular da soran Vali Baruş, daha sonra ise onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Programın sonunda Bolu Valisi Aydın Baruş yapılan açılışlarda emeği geçen öğretmenlere teşekkür ederek  plaket  verdi.   Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp
Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı

elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller
ENGELLİ GENÇLER ASKER OLDU
ENGELLİ GENÇLER ASKE

ACUNLA VARMISIN YOKMUSUN
ACUNLA VARMISIN YOKM
Müthiş golf
Müthiş golf
Sarı Top
Sarı Top

OTOBAN
OTOBAN
SCOOBY DOO
SCOOBY DOO
HUGO
HUGO

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
7.08.2019
Bolu'da vefat edenler
18.07.2019
Bolu'da vefat edenler
4.07.2019
Bolu'da vefat edenler
3.07.2019
Bolu'da vefat edenler
25.06.2019
Bolu'da vefat edenler
24.06.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası