Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 11 Aralık 2019 Çarşamba
[00:19] BOFED’den Rektör Alişarlı’ya Ziyaret -- [00:11] Beyaz Önlükleri Giydiler... -- [00:02] Açık Kapı Görüşmeleri Devam Ediyor -- [13:47] Bolu Belediyesi’nden tarihi deklarasyona imza -- [12:05] Narenciye yüklü tır devrildi... -- [10:36] Ahmet Ümit 10 Aralık mesajını yayınladı -- [10:00] Vali Ümit; ölümlerin sebebi araştırılıyor -- [09:54] Bolu' da vefat edenler -- [14:50] Görenler tedirgin oldu -- [12:32] Kadına Karşı adam olalım yeter --
Mecliste bütçe mesaisi başlıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe görüşmelerinin de yapılacağı İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıları 01 Kasım Çarşamba günü başlıyor. Ay boyunca devam edecek toplantılarda 2018 yılının bütçesi belirlenmiş olacak.

Haberi Yazdır

30.10.2017  15:36

Kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe görüşmelerinin de yapılacağı İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıları 01 Kasım Çarşamba günü başlıyor. Ay boyunca devam edecek toplantılarda 2018 yılının bütçesi belirlenmiş olacak.

İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıları Çarşamba günü başlıyor. Yaşar Yüceer Başkanlığında gerçekleşecek olan toplantıların ilk haftasında Bolu ve ilçeleri ile alakalı gündem maddeleri ele alınacak. Daha sonra ay sonuna kadar devam edecek toplantılarda kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe talepleri ele alınacak ve 2018 yılının bütçesi belirlenecek.

Toplantıların Çarşamba günü gerçekleşecek ilk oturumunda 2018 Mali Yılı Gelir – Gider Bütçesinin görüşülecek. Ardından Merkez İlçe, Güneyfelakettin Köyü Çiftlik (Değirmenyanı), Cinler ve Muslar 

Mahallelerine içme ve kullanma suyu tahsisinin yapılması talebi ele alınacak. Gerede İlçesi Köye Yönelik Muhtelif Hizmetlerde Kullanılmak üzere yardım bölümünden 86.251 TL. ödeneğin, Gerede Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek raporda bu toplantıda karara bağlanacak.

02 KASIM PERŞEMBE

Toplantıların Perşembe günü gerçekleşecek oturumunda ise Merkez ilçe, Abant yolu, Çayırbıçkı mevkiindeki Abant alası yetiştirme ünitesinde kullanılmak üzere Q:15.00 lt/sn.lik Karlıdere membaının Q:2.00 lt/sn.lik kısmının Orman ve Su İşleri Bakanlığı, IX. Bölge Müdürlüğü, Bolu Şube Müdürlüğüne tahsisinin yapılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelecek raporu görüşecek olan meclis üyeleri, mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, Merkez İlçe Tabaklar Mahallesi 317 ada, 110 parselde bulunan taşınmaz üzerine İl Özel İdare İş Merkezi inşaatı yapılabilmesi için gerekli ödenek ihtiyacının karşılanması için İller Bankasından borçlanma talebi ele alınacak.

03 KASIM CUMA

Cuma günü ise Göynük ilçesi, Örencik köyü, Merkez mahallesine Q:1.50 lt/sn.lik Fındıklıdere su kaynağının (Q:0.50 lt/sn.lik kısmının yerinde bırakılması koşuluyla) Q:1.00 lt/sn.lik kısmının ilave içme ve kullanma suyu olarak tahsisinin yapılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelecek rapor görüşülüp karara bağlanacak.

06 KASIM PAZARTESİ

Kasım Ayı toplantılarının Pazartesi günü devam edecek oturumunda ilk olarak Merkez ilçe ve diğer ilçelerdeki belediye sınırları dışında bulunan okulların fiziki durumları, okul bahçeleri ve çevre düzenlemeleri ile ilgili ihtiyaçların belirlenmesi için araştırma yapılmasına ilişkin Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler komisyonundan gelecek rapor görüşülecek. Mudurnu ilçesi, Yeniceşeyhler köyü hudutlarında, tapunun 1050 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan 1/1000 ölçekli turizm tesis alanı amaçlı uygulama imar planı değişikliğinin onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek raporun karara bağlanmasının ardından İl Özel İdaresinde çalışan memur personel, tam zamanlı sözleşmeli personel ile İl Özel İdaresinde geçici olarak görevlendirilen memur personele sosyal denge tazminatının verilmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek rapor görüşülerek karara bağlanacak.

07 KASIM SALI

Toplantıların Salı günü devam edecek oturumunda da Göynük ilçesi, Kumcuk köyü hudutlarında, tapunun 1, 2, 3, 4 ve 5 parsel nosunda kayıtlı taşınmazlar için hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ile1/1000 ölçekli turizm tesis alanı  amaçlı uygulama imar planının onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek rapor görüşülecek.

Ay sonuna kadar devam edecek İl Genel Meclisi Kasım Ayı toplantıların diğer günlerinde ise kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe talepleri ele alınacak. Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

SCOOBY DOO
SCOOBY DOO
Sarı Top
Sarı Top
AKILLI SALYANGOZ
AKILLI SALYANGOZ

KIRMIZI KAMYON OYUNU
KIRMIZI KAMYON OYUNU
İP OYUNU
İP OYUNU
Frikik çalışma
Frikik çalışma

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu' da vefat edenler
6.12.2019
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası