Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 26 Ocak 2020 Pazar
[17:43] Camgöz ve Yılmaz ailelerinin mutlu günü -- [17:26] Kar festivali başladı -- [17:16] Elazığ ve Malatyalı öğrencilerin ulaşım ücretleri belediyeden -- [17:09] Abant'da kar keyfi -- [16:57] Elazığ'a kurtarma ekipleri sevk edildi -- [15:12] Son karar Süer'in -- [15:00] Taraftara saygısızlık karşılıksız kalmadı -- [14:33] Milli Eğitimde Görev Değişimi -- [14:15] Sıkışan sürücüyü itfaiye ekipleri kurtardı -- [18:29] İlk koordinasyon toplantısı yapıldı --
Yılmaz muhtarları ağırladı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla kendisine ziyarette bulunan Bolu Muhtarlar Derneği, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği üyelerini meclis salonunda ağırladı.

Haberi Yazdır

20.10.2017  11:44

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla kendisine ziyarette bulunan Bolu Muhtarlar Derneği, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği, Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği üyelerini meclis salonunda ağırladı. 

Üç farklı derneğe mensup muhtarların katılımlarıyla bugün sabahtan gerçekleşen ziyarette Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen, Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhami Otacıoğlu, Mahalle ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı İlhan Çalışkan, Bolu Valiliği Mahalli İdareler Müdürü Kemal Özçelik, Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Hayri Mısırlıoğlu da katıldı.

"Sizlerle birlikte şehrimizi hep beraber bir noktaya doğru taşıyoruz"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, gerçekleşen buluşmada mahalle muhtarlarının önemine vurgu yaparak "Mahalle muhtarları olmazsa belediyelerin bir ayağı olmuyor, tek ayakla yürümek durumunda kalıyor. Birçok gürültü patırtıya rağmen şehrimiz için birlikte iş yapmayı başarabildiğimiz tüm mahallerimizde çok başarılı olduğumuzu görüyoruz. Onun için mahalle muhtarlarımızdan Allah razı olsun. Sizlerle birlikte şehrimizi hep beraber bir noktaya doğru taşıyoruz. Bu vesileyle olası eksiklikleri zamanında görerek bizleri uyardıkları için, tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum." dedi. Yılmaz, belediye sorumluk alanı dışında kalan köylerle ilgili görüş beyan ederek, "Gücümüz yettiğince oralara da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çünkü Bolu bizim" diye konuştu.

"Şehrimiz gelecekte çok daha farklı olacak"

Yılmaz, sözlerinin devamında, Bolu’nun özel bir coğrafyada yer aldığını belirterek "Bizlerde bu özel şehirde vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. Şehrimizin hem merkezinde hem de köylerdeki değişim ve dönüşümünü hissediyorsunuzdur. Ülkemizin şartları değiştikçe şehrimiz gelecekte çok daha farklı olacak." değerlendirmesinde bulundu.

Fikret Özen’den Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başkan Yılmaz’a teşekkür

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen de 19 Ekim’in 2015'te çıkarılan genelge ile "Muhtarlar Günü" olarak kutlanmasına karar verildiğini anımsatarak, söz konusu karar nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sundu. Özen, Başkan Yılmaz’la olan iletişimine de değinerek "Valilik devleti, belediye de halkı temsil eden bir kurum. Bizler her türlü isteğimizi sayın başkana rahatlıkla iletebiliyoruz. Onu her zaman içimizden biri olarak görüyoruz. Sayın başkanımız Bolu’da çok güzel eserlere imza atmışlardır. Yapmış olduğu ve yapacağı eserlerden dolayı kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz halkımız adına" dedi.

Yılmaz ayrıca, konuşmasından sonra muhtarlara kültür yayınlarından çeşitli hediyeler de takdim etti.

Haber/Fotoğraf: Hakan KAPUCUYorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

MİNİ YARIŞ OYUNU
MİNİ YARIŞ OYUNU
YARIŞ GÜNÜ
YARIŞ GÜNÜ
SOLO TEST OYUNU
SOLO TEST OYUNU

SİNİR KÜPÜ
SİNİR KÜPÜ
TETRİS
TETRİS
AKILLI SALYANGOZ
AKILLI SALYANGOZ

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
20.01.2020
Bolu' da vefat edenler
16.01.2020
Bolu' da vefat edenler
15.01.2020
Bolu' da vefat edenler
14.01.2020
Bolu' da vefat edenler
9.01.2020
Bolu' da vefat edenler
8.01.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası