Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 15 Temmuz 2020 Çarşamba
[18:23] Rektörlükten darbe konferansı -- [18:17] Vali Ümit;birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz -- [15:28] Başaran ;hiç beklemediğimiz bir yerden saldırıya maruz kaldık -- [14:41] KÜSİ ile Yeni Projeler Geliyor -- [14:34] Konak;15 Temmuz, tarihin en büyük ihanetidir -- [14:10] Doğanay; O gece hak ile batıl savaştı -- [14:05] Çok acı olay -- [09:36] Şahıs gözaltında müdürlük dezenfekte edildi -- [09:23] Durdurulan otomobilden uyuşturucu çıktı -- [14:08] Çarıkçı;şanssız bir sezon geçirdik --
Merhum Yekta Palazoğlu Bolu'da anılacak

1 Ekim Pazar Günü, Hayreddin-i Tokadi Türbesi’nde merhum Yekta Palazoğlu’nu anma programı düzenleniyor. Programa merhumun dünürü Cübbeli Ahmet Hoca başta olmak üzere çok sayıda tanınmış simanın da katılımı bekleniyor.

Haberi Yazdır

29.9.2017  12:41

1 Ekim Pazar Günü, Hayreddin-i Tokadi Türbesi’nde merhum Yekta Palazoğlu’nu anma programı düzenleniyor. Programa merhumun dünürü Cübbeli Ahmet Hoca başta olmak üzere çok sayıda tanınmış simanın da katılımı bekleniyor.

Bolunun önde gelen manevi ve hayırsever simalarından Yekta Palazoğlu, vefatının 4. Sene-i devriyesinde sevenlerinin de katılımıyla Tokad-i Hayreddin Türbesinde gerçekleştirilecek olan geniş kapsamlı bir programla anılacak. Aile adına açıklama yapan Mehmet Muhittin Palazoğlu 1 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek anma programına başta Bolulu hemşehrileri olmak üzere herkesin davetli olduğunu belirtti.

1 Ekim Pazar günü saat 12:00 itibariyle başlayacak programa çok sayıda tanınmış simanın katılacağı bilgisini de veren Palazoğlu, Bolu’nun manevi simgelerinden Tokad-i Hayreddin Türbesi’ne yaraşır bir programla Bolu’nun maneviyatına katkı sağlayabilmenin ve merhum Yekta Palazoğlu’nun ruhuna dualar ulaştırabilmenin en büyük arzuları olduğunu söyledi.

Programa çok sayıda tanınmış sima katılım gösteriyor.

İstanbul’da düzenlenen Şeb-i Arus programları ile adını duyuran ve kısa sürede Türkiye’nin tanıdığı seslerden biri haline gelen, engin bilgileriyle TRT 1 Ramazan programlarına da hayat veren tasavvuf sanatçısı Necip Karakaya, anma etkinliklerine katılacağı kesinleşen kişiler arasında.

İstanbul Altunizade Hz.Ali Camii Müezzini Bekir Köse de etkinlikte yer alacak bir diğer isim olarak öne çıkıyor. TV8’de Ramazan programlarının sunumunu gerçekleştiren, ilahi ve ezgileriyle kulaklarda hoş bir seda bırakan Bekir Köse, geçtiğimiz günlerde tasavvufi bir albümle de adından söz ettirmişti.

Cübbeli Ahmet Hoca Sohbet Verecek

Programda ayrıca merhum Yekta Palazoğlu’nun dünürü de olan Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin de bir sohbet gerçekleştirileceği belirtiliyor. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Cübbeli Ahmet Hocaefendi, Tokad-i Hayreddin Türbesi’nin manevi atmosferinde bu anma gününe iştirak ediyor.

1 Ekim 2017 Pazar

Hayreddin – i Tokadi Hazretleri Türbesi, Bolu

12:00   Tesbihat

12:50   Öğle Namazı

13:20   Kuran-ı Kerim Tilaveti ve İlahiler

             (Necip Karakaya – Bekir Köse)

14:30   Sohbet

            (Cübbeli Ahmet Hocaefendi)

16:05   İkindi Namazı

16:20   Yemek İkramı Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

DENGE KURMA
DENGE KURMA
OTOBAN
OTOBAN
KIZGIN ARAÇLAR
KIZGIN ARAÇLAR

ATEŞ ÇOCUK VE SU KIZ OYUNU
ATEŞ ÇOCUK VE SU KIZ
DİSKO BOWLİNG
DİSKO BOWLİNG
KENARA ŞUTLA
KENARA ŞUTLA

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.07.2020
Bolu' da vefat edenler
7.07.2020
Bolu' da vefat edenler
6.07.2020
Bolu' da vefat edenler
23.06.2020
Bolu' da vefat edenler
22.06.2020
Bolu' da vefat edenler
17.06.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası