Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 25 Şubat 2018 Pazar
[11:49] Sağlık kurulu randevuları kolaylaştı -- [13:32] Kuba Camii’nin temeli dualarla atıldı -- [10:08] Başkandan iş adamlarına çağrı -- [09:57] Başarı ödüllendirildi -- [09:51] Bolu halkı bu uygulamayı sevdi -- [09:42] Karafırtınalar " zor bir maçtan 3 puan aldık" -- [11:33] Bolu'da vefat edenler -- [11:28] Bolu Yemek Kültürümüzde Siyez (İza)mı ? -- [14:30] Veliyi üzeni ben de üzerim -- [15:11] Bolu'nun miting ve yürüyüş alanları belirlendi --
Merhum Yekta Palazoğlu Bolu'da anılacak

1 Ekim Pazar Günü, Hayreddin-i Tokadi Türbesi’nde merhum Yekta Palazoğlu’nu anma programı düzenleniyor. Programa merhumun dünürü Cübbeli Ahmet Hoca başta olmak üzere çok sayıda tanınmış simanın da katılımı bekleniyor.

Haberi Yazdır

29.9.2017  12:41

1 Ekim Pazar Günü, Hayreddin-i Tokadi Türbesi’nde merhum Yekta Palazoğlu’nu anma programı düzenleniyor. Programa merhumun dünürü Cübbeli Ahmet Hoca başta olmak üzere çok sayıda tanınmış simanın da katılımı bekleniyor.

Bolunun önde gelen manevi ve hayırsever simalarından Yekta Palazoğlu, vefatının 4. Sene-i devriyesinde sevenlerinin de katılımıyla Tokad-i Hayreddin Türbesinde gerçekleştirilecek olan geniş kapsamlı bir programla anılacak. Aile adına açıklama yapan Mehmet Muhittin Palazoğlu 1 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek anma programına başta Bolulu hemşehrileri olmak üzere herkesin davetli olduğunu belirtti.

1 Ekim Pazar günü saat 12:00 itibariyle başlayacak programa çok sayıda tanınmış simanın katılacağı bilgisini de veren Palazoğlu, Bolu’nun manevi simgelerinden Tokad-i Hayreddin Türbesi’ne yaraşır bir programla Bolu’nun maneviyatına katkı sağlayabilmenin ve merhum Yekta Palazoğlu’nun ruhuna dualar ulaştırabilmenin en büyük arzuları olduğunu söyledi.

Programa çok sayıda tanınmış sima katılım gösteriyor.

İstanbul’da düzenlenen Şeb-i Arus programları ile adını duyuran ve kısa sürede Türkiye’nin tanıdığı seslerden biri haline gelen, engin bilgileriyle TRT 1 Ramazan programlarına da hayat veren tasavvuf sanatçısı Necip Karakaya, anma etkinliklerine katılacağı kesinleşen kişiler arasında.

İstanbul Altunizade Hz.Ali Camii Müezzini Bekir Köse de etkinlikte yer alacak bir diğer isim olarak öne çıkıyor. TV8’de Ramazan programlarının sunumunu gerçekleştiren, ilahi ve ezgileriyle kulaklarda hoş bir seda bırakan Bekir Köse, geçtiğimiz günlerde tasavvufi bir albümle de adından söz ettirmişti.

Cübbeli Ahmet Hoca Sohbet Verecek

Programda ayrıca merhum Yekta Palazoğlu’nun dünürü de olan Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin de bir sohbet gerçekleştirileceği belirtiliyor. Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Cübbeli Ahmet Hocaefendi, Tokad-i Hayreddin Türbesi’nin manevi atmosferinde bu anma gününe iştirak ediyor.

1 Ekim 2017 Pazar

Hayreddin – i Tokadi Hazretleri Türbesi, Bolu

12:00   Tesbihat

12:50   Öğle Namazı

13:20   Kuran-ı Kerim Tilaveti ve İlahiler

             (Necip Karakaya – Bekir Köse)

14:30   Sohbet

            (Cübbeli Ahmet Hocaefendi)

16:05   İkindi Namazı

16:20   Yemek İkramı Okuyucu Yorumları
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.

Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp
Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı
elvinteks
elvinteks

İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller
ENGELLİ GENÇLER ASKER OLDU
ENGELLİ GENÇLER ASKE
Minik yazarların külliye heyecanı
Minik yazarların kül

HUGO
HUGO
PELİT AVI
PELİT AVI
KIZGIN ARAÇLAR
KIZGIN ARAÇLAR

YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU
YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU
Kızma Birader
Kızma Birader
İP OYUNU
İP OYUNU

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
15.2.2018
Bolu'da vefat edenler
13.2.2018
Bolu'da vefat edenler
12.2.2018
Bolu'da vefat edenler
29.1.2018
Bolu'da vefat edenler
25.1.2018
Bolu'da vefat edenler
22.1.2018
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2017 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Özkan Gözütok Mobil Uyumlu Hazır Web Sitesi
Site Haritası