Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 17 Kasım 2019 Pazar
[21:54] Son başbakan Bolu'ya geliyor -- [21:10] İddiaya girdi arkadaşının patronu için cenaze anonsu yaptırdı. -- [16:55] Abant'ta ara tatil yoğunluğu -- [16:17] Dr. Ensari, ruhsal hastalıklara değindi -- [13:20] Akciğer kanserinde kemoterapi ihtiyacı azalıyor -- [12:54] Akran zorbalığına karşı ne yapmalıyım? -- [12:48] Bu belirtiler alarm veriyor -- [11:51] Elektrik kesintisi var ! -- [11:25] Bolu sinemalarında bu hafta -- [10:53] Şarampole devrilen aracın sürücüsü hayatını kaybetti --
Bebek dostu ünvanı aldı

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BEBEK DOSTU HASTANE ünvanını alarak adından söz ettirdi.

Haberi Yazdır

20.9.2017  17:12

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BEBEK DOSTU HASTANE ünvanını alarak adından söz ettirdi. 
 
İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan bir törenle Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Seraceddin ÇOM,  Bebek Dostu Hastane Belgesini İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa ŞİT’e takdim ederek tebrik etti. 
 
Bebek Dostu Hastane Belge Törenine AİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet URAL, Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Seraceddin ÇOM, Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Muhammed Nur ÖGÜN, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gülali AKTAŞ, , Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Esra UCA, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Erdal DİLEKÇİ, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dt. Taner LAÇİN, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa ŞİT ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Can ÖNAL ile hastane yöneticileri ve sağlık çalışanları katıldı.
 
Törende, İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin anne sütü ve emzirme ile ilgili çalışmalarını tamamlamış olduğunu, böylece BEBEK DOSTU HASTANE belgesini almaya hak kazanmış olduklarını belirten yetkililer, ayrıca Bolu ilimizde doğan bütün bebeklerin en doğal hakları olan anne sütüne kavuşmaları ve annelerin de bebekleri için en sağlıklı, en uygun gıda olan anne sütünü bebeklerine verme keyfini yaşamaları için çalışmalarını sürdürmeye devam edecekleri dile getirdiler. 
 
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği ve yürütülen programa göre bebeklerin doğumdan hemen sonra emzirilmeye başlanması, ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesi ve 6. Aydan sonra uygun besinlerle beraber emzirmenin 2 yaş ve ötesine kadar devam edilmesi hususunda uygulamalarının hassas bir şekilde devam edeceğini söyleyen hastane yönetimi tarafından, BEBEK DOSTU HASTANE belgesini almak için yapılan çalışmaların her aşamasında başta İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yönetimi ve emeği geçen tüm sağlık çalışanlarına teşekkür edildi.


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü Anıyoruz 2019
Gazi Mustafa Kemal A

Büyük Önder ATATÜRK, Ebediyete İntikalinin 81’inci Yılında Anıldı  2019
Büyük Önder ATATÜRK,
Bursaspor 1 Boluspor 1 (2019)
Bursaspor 1 Boluspor
renk cümbüşü büyülüyor /Foto AA Zafer Göder -Ömer Ürer
renk cümbüşü büyülüy

TOP MAKİNASI
TOP MAKİNASI
Balon Patlat
Balon Patlat
MANTIK TOPU
MANTIK TOPU

MİNİ TOP
MİNİ TOP
PELİT AVI
PELİT AVI
ŞİRİN VE ŞİRİNE
ŞİRİN VE ŞİRİNE

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
15.11.2019
Bolu' da vefat edenler
14.11.2019
Bolu' da vefat edenler
13.11.2019
Bolu' da vefat edenler
12.11.2019
Bolu' da vefat edenler
9.11.2019
Bolu'da vefat edenler
8.11.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası