Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 19 Ağustos 2019 Pazartesi
[12:29] Soylu Bolu'da trafik denetlemesine katıldı -- [12:24] Bolu'da vefat edenler -- [14:58] İşte Bu Güzel Oldu... -- [12:36] Halk otobüs ücretleri zamlandı. -- [12:16] Mustafa Cop'un acı günü -- [11:55] Suda doğum ünitesi açıldı -- [14:07] Bolu'da vefat edenler -- [18:38] Bolu ve turizm -- [18:30] Zamanı öldürmek... -- [18:20] Bakan Selçuk Bolu'daydı --
Bebek dostu ünvanı aldı

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BEBEK DOSTU HASTANE ünvanını alarak adından söz ettirdi.

Haberi Yazdır

20.9.2017  17:12

Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi BEBEK DOSTU HASTANE ünvanını alarak adından söz ettirdi. 
 
İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan bir törenle Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Seraceddin ÇOM,  Bebek Dostu Hastane Belgesini İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa ŞİT’e takdim ederek tebrik etti. 
 
Bebek Dostu Hastane Belge Törenine AİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet URAL, Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Seraceddin ÇOM, Dekan Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Muhammed Nur ÖGÜN, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gülali AKTAŞ, , Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Esra UCA, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Erdal DİLEKÇİ, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Dt. Taner LAÇİN, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa ŞİT ve Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Can ÖNAL ile hastane yöneticileri ve sağlık çalışanları katıldı.
 
Törende, İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin anne sütü ve emzirme ile ilgili çalışmalarını tamamlamış olduğunu, böylece BEBEK DOSTU HASTANE belgesini almaya hak kazanmış olduklarını belirten yetkililer, ayrıca Bolu ilimizde doğan bütün bebeklerin en doğal hakları olan anne sütüne kavuşmaları ve annelerin de bebekleri için en sağlıklı, en uygun gıda olan anne sütünü bebeklerine verme keyfini yaşamaları için çalışmalarını sürdürmeye devam edecekleri dile getirdiler. 
 
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği ve yürütülen programa göre bebeklerin doğumdan hemen sonra emzirilmeye başlanması, ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesi ve 6. Aydan sonra uygun besinlerle beraber emzirmenin 2 yaş ve ötesine kadar devam edilmesi hususunda uygulamalarının hassas bir şekilde devam edeceğini söyleyen hastane yönetimi tarafından, BEBEK DOSTU HASTANE belgesini almak için yapılan çalışmaların her aşamasında başta İl Sağlık Müdürlüğü olmak üzere, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yönetimi ve emeği geçen tüm sağlık çalışanlarına teşekkür edildi.


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp
Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı

elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller
ENGELLİ GENÇLER ASKER OLDU
ENGELLİ GENÇLER ASKE

ÇARKIFELEK OYUNU
ÇARKIFELEK OYUNU
ESKİ ÇAĞ ADAMI
ESKİ ÇAĞ ADAMI
KIŞ TRAFİĞİ
KIŞ TRAFİĞİ

KIRMIZI KAMYON OYUNU
KIRMIZI KAMYON OYUNU
ZEKA TESTİ
ZEKA TESTİ
Frikik çalışma
Frikik çalışma

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
7.08.2019
Bolu'da vefat edenler
18.07.2019
Bolu'da vefat edenler
4.07.2019
Bolu'da vefat edenler
3.07.2019
Bolu'da vefat edenler
25.06.2019
Bolu'da vefat edenler
24.06.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası