Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 12 Aralık 2019 Perşembe
[15:32] Her öğretmen en az bir kitap yazabilir, yazmalıdır... -- [10:08] Bolek; ermeni soykırımı yalandır... -- [09:46] Bolu Dağı tüneli trafiğe kapatılıyor... -- [09:39] Bolu' da vefat edenler -- [18:30] Kaçak kazı şüphelilerinin 5 yıla kadar hapsi istendi -- [17:55] Bolusporlu futbolculara moral kahvaltısı -- [17:24] Özköylü ; inancımı yitirmedim -- [17:13] Jandarmadan kış lastiği uygulaması -- [17:06] 23 ayrı suçtan aranıyordu -- [12:59] Eşini pompalı tüfek ile öldürmeye çalıştı --
Ercoşkun ; Hizmetlerimiz devem edecek

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "İl Özel İdaremiz aracılığıyla sadece Mudurnu İlçemizdeki köy yollarımızda, 1'nci ve 2'nci kat olmak üzere, toplam 62 kilometre mesafede asfaltlama çalışması gerçekleştiriyoruz. 14 köyümüzün içme suyu depolarını yeniliyoruz. 3 köyümüzde ise, isale hattı çalışmaları yapıyoruz" dedi.

Haberi Yazdır

7.8.2017  13:22

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "İl Özel İdaremiz aracılığıyla sadece Mudurnu İlçemizdeki köy yollarımızda, 1'nci ve 2'nci kat olmak üzere, toplam 62 kilometre mesafede asfaltlama çalışması gerçekleştiriyoruz. 14 köyümüzün içme suyu depolarını yeniliyoruz. 3 köyümüzde ise, isale hattı çalışmaları yapıyoruz" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yasama faaliyetlerine verilen arada seçim bölgesinde başlattığı ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Milletvekili Ercoşkun, Mudurnu İlçesi'ne yaptığı ziyarette, 11 köyün buluştuğu ve Yayla Cuması olarak tabir edilen bayrama katıldı.

Sıcak ve samimi görüntülerin objektiflere yansıdığı bayram etkinliğinde Milletvekili Ercoşkun, Mevlid-i Şerif organizasyonuna katıldı, şehitler için dua etti. Cuma namazı sonrası Milletvekili Ercoşkun, kalabalık arasına karışarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Birlik ve beraberlik mesajları veren Ercoşkun, bayram buluşmasında ayrıca, vatandaşların karşısına yeni ulaşım yatırımlarıyla çıktı.

"KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ, MUDURNU'DA GÜZEL BİR BAYRAM BİRLİKTELİĞİNE ORTAK OLDUK"

Milletvekili Ercoşkun, yayla bayramı ziyareti hakkındaki açıklamalarında, "Mudurnu bölgesinde Yayla Cuması olarak tabir edilen ve 11 köyün buluştuğu bir bayramı geçtiğimiz Cuma günü hep birlikte eda ettik. Topardıç'tan Ketenler'e, Hacı Halimler'den Feruz'a kadar, bölgedeki 11 köyün katkıları ile hem Cuma namazı eda edildi, hem de güzel bir etkinliğe, güzel bir birlikteliğe imza atıldı. Bizlerde Mudurnu bölgemizin önemli bir etkinliğine teşkilatımızla birlikte katılarak, bu heyecana ortak olduk" diye konuştu.

"TOPLAMDA 62 KİLOMETRE KÖY YOLU ASFALTLANIYOR"

Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarında ayrıca, Mudurnu köylerine yönelik ulaşım yatırımlarına açıklık getirerek, şöyle konuştu: "Mudurnu bölgesinde İl Özel İdaresi çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Pelitözü'nden Örencik-Samat arasına kadar ve Ordular'dan Göncek'e kadar çok sayıda köy yolunda, toplamda 36 kilometre birinci kat asfalt çalışmalarımız devam ediyor. 2'nci kat asfalt olarak da 26 kilometrelik bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

"14 KÖYÜN İÇME SUYU DEPOLARI YENİLENİYOR, 3 KÖYE İSALE HATTI ÇEKİLİYOR"

Bunun yanında 14 köyümüzde içme suyu deposu yenileme çalışmaları gerçekleşiyor. Göncek, Samat ve Güveytepe köylerimizde de isale çalışmaları devam ediyor. İlçe Başkanımız Mehmet Arıkan, İl Genel Meclisi Üyelerimiz Ahmet Uzun ve Vedat Özkan ile birlikte bu çalışmaları aktif bir şekilde takip ediyoruz. Hem vatandaşımızla birlikte oluyoruz, hem de bu çalışmaları yerinde inceleme imkanı buluyoruz. Mudurnu'nun geniş bir coğrafyaya sahip olması, çok sayıda köyünün bulunması ve arazi yapısının zor olmasına rağmen bu çalışmaları devam ettiriyoruz."

"HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK"

Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının sonunda, "Cenab-ı Hak nasip ettiği müddetçe, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve AK Parti hükümetlerimiz ile vatandaşlarımıza yönelik bu hizmetlerimiz inşallah devam edecek" ifadelerini kullandı.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

HADİ PATLAT
HADİ PATLAT
OFİSTE TEMBELLİK
OFİSTE TEMBELLİK
MİNİ TOP
MİNİ TOP

Sonic xtreme
Sonic xtreme
KUŞ ŞEHRİ
KUŞ ŞEHRİ
YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU
YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
11.12.2019
Bolu' da vefat edenler
10.12.2019
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu' da vefat edenler
6.12.2019
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası