Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 13 Ağustos 2020 Perşembe
[09:34] Mudurnu'da trafik kazası -- [13:11] Bolu Dağı'nda trafik kazası -- [13:04] Akkayalar ilgi odağı -- [13:00] Boluspor'da yeni yönetim göreve başladı -- [14:23] Bolu'da trafik kazası 3 ölü -- [14:19] 5 DEAŞ şüphelisinden 2'si tutuklandı -- [14:11] Uyuşturucudan göz altına alındılar -- [13:36] Milli sporcular belgelerini aldılar -- [12:28] Bolu'da trafik kazası -- [09:56] Dördüncü kattan boşluğa düştü --
Türkiye'nin Ürdün ve Fas sözcüsü Ercoşkun oldu

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın özel talimatı üzerine, AİBPA Türk Komisyonu Başkanı sıfatıyla, Ürdün'e gitti.

Haberi Yazdır

12.7.2017  15:47

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın özel talimatı üzerine, AİBPA Türk Komisyonu Başkanı sıfatıyla, Ürdün'e gitti.

Bir diğer ziyaret durağı Kuzey Afrika ülkesi Fas olacak olan Milletvekili Ercoşkun, bu onur verici görevlendirme ile çalışmalarında FETÖ'nün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirdiği katliamları anlatacak ve Türkiye'nin darbe karşıtı süreci nasıl yönettiğini darbe girişiminin yıldönümünde uluslararası kamuoyunda Türkiye'nin sözcüsü olarak ortaya koyacak.

Ercoşkun TBMM'de gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz törenlerine katılmak için 14 Temmuz gecesi Ankara'ya dönecek.

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası, o gün bugündür Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine yaptığı ziyaretlerde, FETÖ'nün darbe girişimi ile Türkiye'de gerçekleştirdiği katliamları anlatan ve Türkiye'nin darbe karşıtı süreci nasıl yönettiğini ortaya koymaya yönelik siyasi kampanya çalışmaları için mesai yapan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 15 Temmuz ihanetinin yıldönümü öncesi yine yurtdışında.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ ile mücadele çalışmaları kapsamında 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Ürdün ve Fas ülkelerinde sürdürülecek siyasi kampanya çalışmaları için AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'un Komisyon Başkanlığını yaptığı Akdeniz İçin Birlik ve Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Türk Grubu'nu görevlendirildi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın bu talimatı üzerine harekete geçen AİBPA Türk Komisyonu Başkanı Başkanı ve Bolu Milletvekili Ercoşkun, beraberindeki AİBPA Türk Grubu üyesi milletvekilleri ile birlikte ilk ziyaretini Ürdün'e yaptı. 
Ürdün'ün başkenti Amman'da 2 gün sürecek uluslararası mesai de Komisyon Başkanı AK Partili Ercoşkun'a, Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hüseyin Şahin, Dışişleri Komisyonu Başkan Yardımcısı ve AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ile Dışişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti eşlik ediyor.
Milletvekili Ercoşkun, komisyon başkanlığındaki AİBPA Türk Grubu'nun Ürdün'ün ardından Kuzey Afrika'daki bir diğer ziyaret ülkesinin Fas olacağı ve TBMM'de gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz törenlerine katılmak için 14 Temmuz gecesi Ankara'ya döneceği açıklandı.
Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

ÇARKIFELEK OYUNU
ÇARKIFELEK OYUNU
Mario Meyve Dünyası
Mario Meyve Dünyası
ALTIN KAFA OYUNU
ALTIN KAFA OYUNU

PATLAYAN BİLARDO
PATLAYAN BİLARDO
MİNİ TOP
MİNİ TOP
KIZGIN ARAÇLAR
KIZGIN ARAÇLAR

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.07.2020
Bolu' da vefat edenler
7.07.2020
Bolu' da vefat edenler
6.07.2020
Bolu' da vefat edenler
23.06.2020
Bolu' da vefat edenler
22.06.2020
Bolu' da vefat edenler
17.06.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
[email protected]

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası