Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 18 Ekim 2019 Cuma
[11:12] Bebeklerde Tortikolis tehlikesi -- [10:58] Aksa ekibi enerji eğitimi için Bolu’daydı -- [12:03] Bolu' da vefat edenler -- [11:25] Sel afetinde zarar gören çiftçilere destek -- [11:10] Mehmetçiğe Bolu'dan büyük destek -- [10:28] Feci Şekilde Can Verdi -- [12:34] Yerli Üretim Uydulara BAİBÜ İmzası -- [11:03] Başkan Özcan Karaköy Mahallesinde -- [09:27] Bolu' da vefat edenler -- [10:03] Bolu' da vefat edenler --
Türkiye'nin Ürdün ve Fas sözcüsü Ercoşkun oldu

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın özel talimatı üzerine, AİBPA Türk Komisyonu Başkanı sıfatıyla, Ürdün'e gitti.

Haberi Yazdır

12.7.2017  15:47

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın özel talimatı üzerine, AİBPA Türk Komisyonu Başkanı sıfatıyla, Ürdün'e gitti.

Bir diğer ziyaret durağı Kuzey Afrika ülkesi Fas olacak olan Milletvekili Ercoşkun, bu onur verici görevlendirme ile çalışmalarında FETÖ'nün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirdiği katliamları anlatacak ve Türkiye'nin darbe karşıtı süreci nasıl yönettiğini darbe girişiminin yıldönümünde uluslararası kamuoyunda Türkiye'nin sözcüsü olarak ortaya koyacak.

Ercoşkun TBMM'de gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz törenlerine katılmak için 14 Temmuz gecesi Ankara'ya dönecek.

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası, o gün bugündür Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine yaptığı ziyaretlerde, FETÖ'nün darbe girişimi ile Türkiye'de gerçekleştirdiği katliamları anlatan ve Türkiye'nin darbe karşıtı süreci nasıl yönettiğini ortaya koymaya yönelik siyasi kampanya çalışmaları için mesai yapan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 15 Temmuz ihanetinin yıldönümü öncesi yine yurtdışında.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ ile mücadele çalışmaları kapsamında 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Ürdün ve Fas ülkelerinde sürdürülecek siyasi kampanya çalışmaları için AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'un Komisyon Başkanlığını yaptığı Akdeniz İçin Birlik ve Parlamenter Asamblesi (AİBPA) Türk Grubu'nu görevlendirildi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın bu talimatı üzerine harekete geçen AİBPA Türk Komisyonu Başkanı Başkanı ve Bolu Milletvekili Ercoşkun, beraberindeki AİBPA Türk Grubu üyesi milletvekilleri ile birlikte ilk ziyaretini Ürdün'e yaptı. 
Ürdün'ün başkenti Amman'da 2 gün sürecek uluslararası mesai de Komisyon Başkanı AK Partili Ercoşkun'a, Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hüseyin Şahin, Dışişleri Komisyonu Başkan Yardımcısı ve AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi ile Dışişleri Komisyonu Üyesi ve AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti eşlik ediyor.
Milletvekili Ercoşkun, komisyon başkanlığındaki AİBPA Türk Grubu'nun Ürdün'ün ardından Kuzey Afrika'daki bir diğer ziyaret ülkesinin Fas olacağı ve TBMM'de gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz törenlerine katılmak için 14 Temmuz gecesi Ankara'ya döneceği açıklandı.
Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Mehmetçiğe Bolu'dan destek
Mehmetçiğe Bolu'dan
Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp

Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı
elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller

SOLO TEST OYUNU
SOLO TEST OYUNU
BUZ HOKEYİ
BUZ HOKEYİ
AHŞAP TEKERLEK
AHŞAP TEKERLEK

BALIK AVLAMA
BALIK AVLAMA
MOTOKROS
MOTOKROS
Balon Patlat
Balon Patlat

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
16.10.2019
Bolu' da vefat edenler
15.10.2019
Bolu' da vefat edenler
14.10.2019
Bolu'da vefat edenler
30.09.2019
Bolu'da vefat edenler
27.09.2019
Bolu'da vefat edenler
26.08.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası