Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 11 Aralık 2019 Çarşamba
[00:19] BOFED’den Rektör Alişarlı’ya Ziyaret -- [00:11] Beyaz Önlükleri Giydiler... -- [00:02] Açık Kapı Görüşmeleri Devam Ediyor -- [13:47] Bolu Belediyesi’nden tarihi deklarasyona imza -- [12:05] Narenciye yüklü tır devrildi... -- [10:36] Ahmet Ümit 10 Aralık mesajını yayınladı -- [10:00] Vali Ümit; ölümlerin sebebi araştırılıyor -- [09:54] Bolu' da vefat edenler -- [14:50] Görenler tedirgin oldu -- [12:32] Kadına Karşı adam olalım yeter --
Bolu Saadet Partisinde kongre heyecanı

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’nın 4. Olağan Kongresi partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.

Haberi Yazdır

10.7.2017  12:48

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’nın 4. Olağan Kongresi partinin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.

Kongrede tek aday olan İsa Aydın Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığına seçildi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katıldığı kongre, divan heyetinin oluşturulması ile başladı.

Ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile devam eden kongrede raporların okunmasının ve ibrasının ardından konuşmalara geçildi. Kongrede ilk konuşmayı Merkez İlçe Başkan Adayı İsa Aydın yaptı.

Aydın, “Asrın davası olan milli görüşün bir eri olmak, bizim için en önemli payedir. Davamızı her zaman evimizden işimizden üstün tuttuk. Ve bu bize bereket oldu. Üzerime yüklenen yükün farkındayım. Bundan sonraki sorumluluğum buna layık olmaktır.” diye konuştu. Aydın’ın konuşmasının ardından, Saadet Partisi Bolu İl Başkanı Veysel Çetinkaya konuşmasını yaptı.

Çetinkaya şöyle konuştu; “Yeryüzünde Hakkın ve adaletin gerçekleşmesi, zulümlerin tamamen ortadan kalkması için mücadele eden Saadet Partisinin bir mensubu olmaktan dolayı ne kadar şükretsek azdır. Çünkü bu dava, Önce Ahlak ve Maneviyat der. Çünkü bu dava, Adil bir düzeni savunur. Çünkü bu dava, faize ve sömürüye karşıdır. Çünkü bu dava manevi ve ahlaki eğitimi esas alır. Materyalist eğitime karşıdır. Çünkü bu dava zalimlerle işbirlikçi değil, onlarla beraber değil, daima mazlumların yanındadır. Daima mazlumun hakkını savunur. İşte bu özelliklerinden dolayı bu davada olmayı bir şeref kabul ederiz. Bu davada çalışmayı en önemli vazife addederiz.

Bugün Genel Başkanından sandık temsilcisine kadar, ana teşkilat, kadın kolları gençlik kolları ve diğer milli görüşçü kuruluşlar ile birlikte, büyük bir aşk ve heyecan ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Vazifemiz aziz milletimiz; bu şanlı yola en güzel lisanla davet etmektir. Zira bu hak davaya gönül vermiş samimi insanlar şuna kesin olarak inanmışlardır ki, Zafer inananlarındır.”

Kongrede son konuşmayı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yaptı. Karamollaoğlu şöyle konuştu; “Bizimle birlikte çalıştıktan sonra ayrılarak AK Parti’yi kuran arkadaşlarımız milli görüş gömleğini çıkarttıklarını, Avrupa Birliği’ni bir medeniyet koruyucusu olarak gördüklerini ilan ettiler. Bugün hala bu noktada ısrarcılar. Avrupa Birliği bütün kapılarını kapatmasına rağmen ısrarcılar. İkinci olarak, ülkemizi bölmek isteyen, topraklarımız üzerinde hak iddia eden İsrail ve Amerika’yı stratejik ortak olarak görmekteler. Amerikan Başkanı bizim Cumhurbaşkanımızın gözüne baka baka onun ‘Bu PYD değil, PKK’dır, bunları siz dost kabul edemezsiniz’ demesine rağmen, PYD’ye en büyük desteği verdi. Güçlenerek kalkınan bir Türkiye modeli değil, faizci, liberal, kapitalist sistemi benimseyen bir ekonomik modelle Türkiye’nin ekonomik meselelerini halledeceğiz dediler, edemediler. Şimdi şartlar çok değişti, bir şey ortaya çıktı. Evet bugün, iktidarda olan arkadaşlarımız, başörtüsü meselesini çözdüler, imam hatip okullarının yeniden açılmasını sağladılar. Türkiye’de bir takım hareketlere giriştiler, yollar, köprüler yaptılar, tüneller yaptılar. Ama Türkiye’nin güçlendirme konusunda başarılı olamadılar. Terörü önleyemediler, bir zaman barış süreci diye bir süreç yaptılar, arkasından terör daha büyük bir güçle ortaya çıktı. Terör bugün artarak devam ediyor. Çünkü siz lafla, kuru muhabbetle, çözemezsiniz. Problemleri çözmek için bir planınızın, projenizin olması gerekir. Nasıl çözeceğinizi önce siz tasarlayacaksınız, onu tatbikata koyacaksınız. Millete de göstereceksiniz. Bu arkadaşlar proje yapmayı bilmiyor.”

Kongrede Karamollaoğlu’nun konuşmasının ardından oy işlemine geçildi. Seçimlerin sonucunda Merkez İlçe Başkan Adayı İsa Aydın, tek aday olarak başkan seçildi. Yönetim Kurulu listesinde ise asıl üyelerden 14 kişi ve yedek üyelerden 15 isim yer aldı.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU
YER ÇEKİMİ ÇOCUĞU
OFİSTE TEMBELLİK
OFİSTE TEMBELLİK
SOS OYUNU
SOS OYUNU

ÖZGÜVEN TESTİ
ÖZGÜVEN TESTİ
Sınıftan Kaçış
Sınıftan Kaçış
DİSKO BOWLİNG
DİSKO BOWLİNG

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu' da vefat edenler
6.12.2019
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası