Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 22 Ekim 2019 Salı
[15:44] Ekrem Doğanay hoca kabri başında anıldı -- [14:15] Vali Ümit Muhtarlarla Bir Araya Geldi -- [14:07] Özköylü ;Galibiyetten dolayı mutluyuz -- [13:58] Umutlar boşa çıkmadı -- [11:47] Bolu İHH Hanım Gönüllüleri Kahvaltıda Buluştu -- [11:29] Wushu Köroğlu Kupası Tamamlandı -- [11:10] Aile Hukuku ve Kadına Karşı Şiddet Suçları Soruşturmaları TSO da Yapıldı -- [10:00] Bolu' da vefat edenler -- [15:17] Kadınlar neden daha uzun yaşıyor ? -- [14:58] Bak sen şu Çin'linin işine --
Mudurnu Çevre Yolu Projesi Bakanlık imzasıyla onaylandı

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Eskişehir'i Göynük üzerinden Bolu'ya bağlayacak karayolu yatırım projesinin ardından yeni bir yatırım açıklamasında daha bulunarak, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın imzasıyla Mudurnu Çevre Yolu Projemiz de onaylandı" dedi.

Haberi Yazdır

8.6.2017  15:36

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Eskişehir'i Göynük üzerinden Bolu'ya bağlayacak karayolu yatırım projesinin ardından yeni bir yatırım açıklamasında daha bulunarak, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın imzasıyla Mudurnu Çevre Yolu Projemiz de onaylandı" dedi.
 
AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu'da hayata geçirilmesi hedeflenen yeni bir karayolu yatırım projesi daha açıkladı. 
Milletvekili Ercoşkun, Bolu'ya kazandırılması için bir süredir Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda devam eden görüşmelerin olumlu neticelendiğini belirterek, Mudurnu Çevre Yolu Projesi'nin Bakanlık imzasıyla onaylandığını açıkladı.

ÇEVRE YOLU PROJESİ, MUDURNU'NUN YENİ YATIRIM BÖLGELERİNİ KUŞATARAK İLÇEDE MODERN ULAŞIM İMKANI SAĞLAYACAK
Milletvekili Ercoşkun, proje hakkındaki gelişmeleri şöyle açıkladı:
"Bolu ili genelindeki karayolları çalışmalarımız Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndaki Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek'in de desteğiyle oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı görevini devralan Sayın Ahmet Arslan'a Yüksel Bey ile  ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Ve görüşmelerimiz akabinde bazı önemli gelişmeler yaşandı.
Sayın Bakanımızdan Mudurnu'yu ve Mudurnu'nun önümüzdeki süreçteki gelişim alanlarını da doğrudan ilgilendiren Mudurnu Çevre Yolu Projesi'nin hayata geçmesini talep ettik. Mudurnu'daki TOKİ konutlarını ve yine o bölgedeki termal yatırım alanlarını da kapsayan Mudurnu Çevre Yolu Projesi'nin Ankara-İstanbul arasında alternatif bir hat olarak devam eden Nallıhan-Taşkesti-Akyazı karayoluna bağlantısının yapılmasını istedik. Sayın Bakanımız talebimize olumlu karşılık verdi ve Mudurnu Çevre Yolu Projesi'ni imzaladı."

"ÇEVRE YOLU YATIRIMIYLA MUDURNU'DA ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAYACAĞIZ! HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN"
Milletvekili Ercoşkun, açıklamalarının devamında, projenin ilçe için önemine değinerek, şunları söyledi: 
"Mudurnu Çevre Yolu, Mudurnu içerisinden, TOKİ bölgesinden geçerek Dolayüz köyü Nallıhan-Akyazı yoluna bağlantıyı kapsadığı için ve Karayolları yol ağına alınarak çok detaylı bir  çalışmaya sahne olacağı için, aslında Mudurnu'nun gelişim alanını da bu manada desteklemiş oluyor. Çünkü TOKİ'nin bölgede yükselmesi sonrası bölgede yoğunluk oluşmuştu. Bu yolun yapılmasıyla Mudurnu'nun önemli bir yol ihtiyacını da bu hizmetimizle karşılamış oluyoruz. Yaklaşık 6.5 km olacak Çevre Yolu için başta Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan'a, Bakan Yardımcımız Yüksel Coşkunyürek'e ve AK Parti Mudurnu İlçe Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Mudurnu'muza, Bolu'muza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum."

"İÇ ANADOLU BÖLGESİ GÖYNÜK/HİMMETOĞLU ÜZERİNDEN KARADENİZ'E BAĞLANACAK"
Milletvekili Ercoşkun, bu yatırım öncesinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan yatırım vizesi aldıkları bir başka önemli projeyi daha hatırlatarak, şöyle konuştu: "Özellikle Göynük İlçemizdeki Himmetoğlu bölgesini yakından ilgilendiren ve bir Türkiye projesi olarak ortaya konulan önemli bir karayolu projesinin hayata geçmesi için imza atılmıştı. Şimdi proje çalışmaları başladı. Projenin hayata geçişiyle, Eskişehir, Sarıcakaya ve Göynük-Himmetoğlu üzerinden Bolu'ya bağlanacak. Bu projenin ayrıca, İç Anadolu'yu Karadeniz'e bağlayacak alternatif bir hat olacağını düşünüyoruz. Himmetoğlu üzerinden Sarıcakaya-Eskişehir bağlantısı Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol ağına alındı ve proje çalışmaları hızla devam ediyor."


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Mehmetçiğe Bolu'dan destek
Mehmetçiğe Bolu'dan
Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp

Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı
elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller

ÖZGÜVEN TESTİ
ÖZGÜVEN TESTİ
Yaban ormanda
Yaban ormanda
BUZ HOKEYİ
BUZ HOKEYİ

KIZILDERİLİ YAPBOZ
KIZILDERİLİ YAPBOZ
BALYOZ KELİME BULMACA
BALYOZ KELİME BULMAC
MOTOKROS
MOTOKROS

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
17.10.2019
Bolu' da vefat edenler
16.10.2019
Bolu' da vefat edenler
15.10.2019
Bolu' da vefat edenler
14.10.2019
Bolu'da vefat edenler
30.09.2019
Bolu'da vefat edenler
27.09.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası