Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 24 Ağustos 2019 Cumartesi
[14:56] Gol bekledik ama olmadı -- [12:23] Çocuklar babalarıyla beraber saf tuttu -- [11:48] Bolu'da vefat edenler -- [10:55] Bolu'da vefat edenler -- [10:30] Doğaseverler Köroğlu şelalesine yürüdü -- [12:29] Soylu Bolu'da trafik denetlemesine katıldı -- [12:24] Bolu'da vefat edenler -- [14:58] İşte Bu Güzel Oldu... -- [12:36] Halk otobüs ücretleri zamlandı. -- [12:16] Mustafa Cop'un acı günü --
23 Nisan etkinlikleri başladı

Bolu Valisi Aydın Baruş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında kendisini ziyaret eden öğrencileri makamında ağırladı.

Haberi Yazdır

20.4.2017  13:43

Bolu Valisi Aydın Baruş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında kendisini ziyaret eden öğrencileri makamında ağırladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Sakarya Ortaokulu 7. Sınıf öğrencileri Hümeyra Zeynep Fidan ve Emre Özyiğit Vali Baruş’u ziyaret etti. Ziyarette Milli Eğitim Şube Müdürü Recai Yörük, Sakarya Ortaokulu Müdürü İsmail Şener ve Okul Türkçe Öğretmeni Semra Ovaz da yer aldı.

Ziyarette Okul öğrencileri Vali Baruş’a çiçek takdim ederken, Vali Aydın Baruş öğrencilerden Hümeyra Zeynep Fidan’ı makam koltuğuna yönlendirdi.

BOLU’DA NEYİ DEĞİŞTİRMEK İSTERDİN?

Valilik Makamı koltuğunaotaran Hümeyra Zeynep Fidan’ın ilk sözleri ise “Burada olmak ve makamda oturmak heyecan verici” oldu.

Koltuğunu öğrenciye devreden Vali Baruş ise “Vali Makamında oturduğunzaman önemlibir yetkiye sahip oluyorsun. Bolu’da neyi değiştirmek isterdin?” sorusunu yöneltirken, öğrenci Fidan, “Ben ilk olarak okulumuzda değişiklik yapmak isterdim. Oyun alanımız küçük, yetersiz. Okulumuzun merkezde olması, her yere çabuk ve kolay ulaşıyor olmamız güzel ama kötü yönleri de var. Diğer taraftan okulumuzun fiziki yetersizlikleri var. Bir kütüphanemiz olsa veya sınıflardaki kitaplığımıza öğrencilerin ilgisini çekecek kitapları koysak, bence onlara güzel bir kitap okuma alışkanlığı kazandırabiliriz” dedi.

Vali Baruş ise Sakarya İlkokulu ve Ortaokulunun fiziki mekan probleminin yeni yapılan ve yapılması planlanan okul binalarıyla birlikte çözülmesine yönelik çalışmalar yapıldığını belirti.

Öğrencilere kitap okumayı bırakmamalarını tavsiye eden Vali Baruş “Hayatınızda sizlere yeni ufuklar açılması, yeni kazanımlara sahip olmanız için mutlaka kitap okuyun, dergi okuyun, gazete okuyun. Ne kadar okuduğunuz değil devamlılık çok önemli. Gazete okuyun, köşe yazısı okuyun ki ülkemizde ve dünyada neler oluyor haberdar olun. Bu sayede de hem gelişmeleri takip edebilirsiniz hem de diğer insanlara karşı fikirlerinizi açıkça ifade edebilirsiniz” dedi.

Ziyarette öğrencilere ileride hangi meslek sahibi olmak istiyorsunuz sorusuna ise Hümeyra Zeynep Fidan yazar olmak istediğini belirtirken diğer öğrenci Emre Özyiğit ise öğretmen olmak istediğini dile getirdi.

Öğrencilere ilerde başarılı ve mutlu bireyler olabilmeleri konularında tavsiyelerde bulunan Vali Baruş, ziyaret sonrası öğrencilere çeşitli hediyelerin yer aldığı bir çanta takdim etti. Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp
Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı

elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller
ENGELLİ GENÇLER ASKER OLDU
ENGELLİ GENÇLER ASKE

BALYOZ KELİME BULMACA
BALYOZ KELİME BULMAC
HAVA BALONLARI
HAVA BALONLARI
DENGE KURMA
DENGE KURMA

Jerry Peynir Toplama
Jerry Peynir Toplama
DİSKO BOWLİNG
DİSKO BOWLİNG
ŞİRİN VE ŞİRİNE
ŞİRİN VE ŞİRİNE

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
7.08.2019
Bolu'da vefat edenler
18.07.2019
Bolu'da vefat edenler
4.07.2019
Bolu'da vefat edenler
3.07.2019
Bolu'da vefat edenler
25.06.2019
Bolu'da vefat edenler
24.06.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası