Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 10 Aralık 2019 Salı
[12:05] Feci kazadan zararsız kurtuldu... -- [10:36] Ahmet Ümit 10 Aralık mesajını yayınladı -- [10:00] Vali Ümit; ölümlerin sebebi araştırılıyor -- [09:54] Bolu' da vefat edenler -- [14:50] Görenler tedirgin oldı -- [12:32] Kadına Karşı adam olalım yeter -- [11:42] AK Parti delege seçimleri devam ediyor -- [11:31] AKİMER konferansında konu tefekkür -- [11:11] İzmir'de çaldılar, Bolu'da yakalattılar -- [10:57] Ümit; bize düşen görev, tedbirleri almak --
Ercoşkun 'herkesin temsilcisi olmaya devam edeceğiz'

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliğinin kabul edildiği halk oylamasının hemen ertesi günü başlattığı teşekkür ziyaretlerinde, İzzet Baysal Caddesi'ndeki esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi ve seçmenlere teşekkürlerini sundu.

Haberi Yazdır

19.4.2017  10:39

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, "Anayasa değişikliği halk oylamasında milletimiz en doğru kararı verdi. Özellikle de köylerimizde bu desteğin daha da arttığını görüyoruz. Muhtarlarımızın bu başarıdaki katkıları büyük. Bu referandumda hepimiz kazandık. Muhtarlarımız ve biz milletvekilleri bundan sonrada herkesin temsilcisi olmaya devam edeceğiz. İnşallah 2017 yılı köylerimizde yatırım yılı olacak" dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Anayasa değişikliğinin kabul edildiği halk oylamasının hemen ertesi günü başlattığı teşekkür ziyaretlerinde, İzzet Baysal Caddesi'ndeki esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi ve seçmenlere teşekkürlerini sundu.

Ercoşkun, daha sonra, her fırsatta "mesai arkadaşlarım" diye bahsettiği muhtarları ziyaret etti. Fikret Özen başkanlığındaki Muhtarlar Derneği ve İlhan Çalışkan başkanlığındaki Köy ve Mahalle Muhtarlar Derneği'ni ziyaret eden Ercoşkun, ziyaret duraklarında, dernek üyesi köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Samimi ortamdaki buluşmada Ercoşkun, şöyle konuştu:

"MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERDİ, GURUR DUYUYORUZ"

Başta muhtar derneği başkanlarımız Fikret Özen ve İlhan Çalışkan olmak üzere, derneklerimizin değerli üyeleri muhtarlarımızla mesai arkadaşıyız. Her hafta olduğu gibi bu hafta da muhtar derneklerimizde muhtarlarımızla bir aradayız. Her zaman olduğu gibi çayımız, kahvemiz ve hoş sohbet ortamımız hazır. Fakat bu ziyaretimizin ayrı bir önemi var. Milletimizin kaderini etkileyecek önemli bir değişikliği hep beraber oyladık. Milletimiz sandığa giderek en doğru kararı verdi. Bu manada milletimizin takdirinin başımız üzerinde yeri var. Önemli bir başlangıç bizim için. Bu manada gurur duyuyoruz.

"KÖYLERİMİZDEN GELEN BÜYÜK DESTEKTE MUHTARLARIMIZIN KATKISI SÖZ KONUSU"

Referandum neticesinden gereken dersleri çıkaracağız ve önümüzdeki süreci bu dersler doğrultusunda devam ettireceğiz. Ama Bolu'da 3 vatandaşımızın 2'sinin desteğini almak önemli bir başarı. Bu konudaki katkılardan dolayı da hepinize teşekkür ediyorum. Ve özellikle de köylerde bu desteğin daha da arttığını görüyoruz. Bunda da siz muhtarlarımızın büyük desteği söz konusu.

"REFERANDUMDA HEPİMİZ KAZANDIK, BUNDAN SONRA DA SİZLER MUHTARLAR, BİZLERDE MİLLETVEKİLLERİ OLARAK HERKESİN TEMSİLCİLERİYİZ"

Birlik ve beraberliğiniz için sizleri tebrik ediyorum. Allah kolaylıklar versin cümlemize. İnşallah en güzel hizmetleri vatanımıza, milletimize vereceğiz. Halk oylamasının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu oylama neticesine hepimiz kazandık. Biz milletvekilleri, sizlerde muhtarlar olarak, oy veren ya da vermeyen herkesin temsilcileriyiz ve bunun bilinciyle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Hepinizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

"2017 YATIRIM YILI OLACAK"

Hep birlikte Bolu'ya hizmet ediyoruz. Sorumluluklarımız daha da arttı. Bundan böyle Türkiye'nin önünde çok önemli kat edilmesi gereken bir yol açıldı. Çünkü bu hizmetler devam edecek. Çok daha iyisini yapmak için gayret edeceğiz. 2015-2016 rekorlar kırdığımız bir yatırım yılı olmuştu ama 2017 yılı da en az o kadar çalışma ortaya koyacağımız bir yıl olacak. Hep birlikte inşallah bunu başaracağız. Desteklerinizden dolayı tekrar tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum."

FİKRET ÖZEN VE İLHAN ÇALIŞKAN'DAN MİLLETVEKİLİ ERCOŞKUN'A TEŞEKKÜR

Milletvekili Ercoşkun'un muhtar derneklerinde yaptığı açıklamaların ardından muhtar derneği başkanları Fikret Özen ve İlhan Çalışkan, Anayasa değişikliğinin Türkiye'ye ve millete hayırlı ve uğurlu olmasını diledi ve nazik ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Milletvekili Ercoşkun'a teşekkür etti.Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede
kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc

Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık
Bolu'da
Bolu'da "11 milyon f

HADİ PATLAT
HADİ PATLAT
KUŞ ŞEHRİ
KUŞ ŞEHRİ
TOM VE JERRY
TOM VE JERRY

MOTOKROS
MOTOKROS
Dönen toplar
Dönen toplar
BALIK AVLAMA
BALIK AVLAMA

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu' da vefat edenler
9.12.2019
Bolu' da vefat edenler
7.12.2019
Bolu' da vefat edenler
6.12.2019
Bolu' da vefat edenler
5.12.2019
Bolu' da vefat edenler
4.12.2019
Bolu' da vefat edenler
3.12.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası