Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 19 Eylül 2019 Perşembe
[16:48] Ağa yoktur marabada… -- [16:38] 10 bin kişiye aşure dağıttılar -- [16:26] Bolu Belediyesi kültür gezilerine devam ediyor -- [16:18] Doğanay; yeni Eğitim Öğretim yılı hayırlı olsun -- [13:03] Bolu'da vefat edenler -- [14:56] Gol bekledik ama olmadı -- [12:23] Çocuklar babalarıyla beraber saf tuttu -- [11:48] Bolu'da vefat edenler -- [10:55] Bolu'da vefat edenler -- [10:30] Doğaseverler Köroğlu şelalesine yürüdü --
Polis teşkilatı 172 yaşında

Türk Polis Teşkilatı'nın 172'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Emniyet Müdürlüğü teşkilatı mensupları ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Haberi Yazdır

10.4.2017  12:16

Türk Polis Teşkilatı'nın 172'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Emniyet Müdürlüğü teşkilatı mensupları ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172'inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ile birlikte Emniyet Müdür Yardımcısı Tuncay Sancak, Trafik Şube Müdürü Recep Peker Eryılmaz, Muhabere Müdürü Uğur Aykut ve Polis Memuru Çiğdem Çağan’ı makamında kabul etti.

Ziyarette, Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne verdiği destekten dolayı Vali Baruş'a çiçek takdim edildi.

Konuşmasında tüm Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını ve Polis Gününü kutlayan Bolu Valisi Aydın Baruş, polis teşkilatının özverili bir şekilde çalışan bir kurum olduğunu ifade ederek, “Türk Polis Teşkilatımız çok köklü bir kurum. Kuruluşunun 172’inci yılını kutlaması da bunu gösteriyor. Devletimizin en başta gelen görevlerinden olan emniyet ve asayişin sağlanması, vatandaşımızın huzurunun temini noktasında fedakarca çalışan mensuplardan oluşan bir teşkilat. Bugün de aynı anlayışla bu hizmeti devam ettiriyor. İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması kapsamında vermiş olduğunuz katkılar, yapmış olduğunu çalışmalar, gece gündüz demeden göstermiş olduğunuz fedakârlıklar için hepinize teşekkür ediyorum.

“ÜLKEMİZİN ZOR ZAMANLARINDA POLİS TEŞKİLATI HER ZAMAN BU FEDAKARLIĞI GÖSTERDİ BUGÜN DE GÖSTERİYOR”

Polisimiz özellikle son zamanlarda bu noktada çok yoğun bir çalışma içerisine girdi. Polislerimiz gece gündüz demeden her türlü vazifeye fedakarca koşuyor. Ben de arkadaşlarımızın bu fedakarca çalışmalarını yakından gözlemliyorum. Ülkemizin zor zamanlarında polis teşkilatı her zaman bu fedakarlığı gösterdi, bugün de gösteriyor. Polisimizin vatandaşlarımızla birlikte yaptığı sosyal nitelikli çalışmaları da büyük önem taşıyor. Özellikle çocuklarımızın, gençlerimizin terör ve uyuşturucu konusunda eğitilmesi, bilgilendirilmesi ve bu suçlardan uzak tutulması için sizin yapmış olduğunuz bu bilinçlendirme çalışmaları büyük önem taşıyor. Bundan sonra bu yöndeki çalışmaları  daha da artırarak devam ettirelim.Halkımız devletine güvenir, devletinin her zaman yanında olduğunu hisseder ve gece gündüz fark etmeksizin sokağa güvenle çıkabilir bir rahatlığa sahip olursa  biz görevimizi yapmış oluruz. Görevlerinizde sizlere başarılar diliyor, Polis haftanızı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ise "Bizler de inşallah kanunların bize vermiş olduğu sınırlar çerçevesinde ve sizin verdiğiniz destekle burada elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Bolu Kızılay Piknik 2018
Bolu Kızılay Piknik
Girasunspor / Boluspor 2018
Girasunspor / Bolusp
Aladağ gençlik kampı 2017
Aladağ gençlik kampı

elvinteks
elvinteks
İzzet Baysal Ödülleri 2017
İzzet Baysal Ödüller
ENGELLİ GENÇLER ASKER OLDU
ENGELLİ GENÇLER ASKE

GOVERNOR OF POKER 2 OYUNU
GOVERNOR OF POKER 2
İP OYUNU
İP OYUNU
SCOOBY DOO
SCOOBY DOO

Dönen toplar
Dönen toplar
KIRMIZI TOP
KIRMIZI TOP
Sarı Top
Sarı Top

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Bolu'da vefat edenler
22.08.2019
Bolu'da vefat edenler
19.08.2019
Bolu'da vefat edenler
15.08.2019
Bolu'da vefat edenler
7.08.2019
Bolu'da vefat edenler
18.07.2019
Bolu'da vefat edenler
4.07.2019
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası