Bizbolulular.com Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!  
Anasayfa   ANASAYFA   Spor Haberleri   SPOR HABERLERİ   Röportajlar   RÖPORTAJLAR   Foto Galeri   FOTO GALERİ   Video Galeri   VİDEO GALERİ   Tv Kanalları   TV KANALLARI   Oyunlar   OYUNLAR  
  Yazarlar   Bolu Hava Durumu   Bolu Hava Durumu   Nöbetçi Eczaneler   Nöbetçi Eczaneler   Anket   Anket   Arşiv   Arşiv   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   İletişim   İletişim 25 Şubat 2020 Salı
[10:52] Bolu'da vefat edenler -- [10:12] Konak güven tazeledi -- [17:48] Yazıcı'dan geçmiş olsun ziyareti -- [13:57] Tohumların ömrünü uzatmak için cihaz geliştirdiler -- [12:03] Bolu sinemalarında bu hafta -- [11:54] Bolu Dağı'nda sis etkili oluyor -- [16:51] Doğanay kaza geçirdi -- [13:34] Boluspor düşme potasından çıkmak istiyor -- [12:53] Çareler tükenmez. -- [16:25] Aşçılar Mengen'de kampa girecek --
Polis teşkilatı 172 yaşında

Türk Polis Teşkilatı'nın 172'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Emniyet Müdürlüğü teşkilatı mensupları ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Haberi Yazdır

10.4.2017  12:16

Türk Polis Teşkilatı'nın 172'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Bolu Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Emniyet Müdürlüğü teşkilatı mensupları ile birlikte Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172'inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ile birlikte Emniyet Müdür Yardımcısı Tuncay Sancak, Trafik Şube Müdürü Recep Peker Eryılmaz, Muhabere Müdürü Uğur Aykut ve Polis Memuru Çiğdem Çağan’ı makamında kabul etti.

Ziyarette, Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne verdiği destekten dolayı Vali Baruş'a çiçek takdim edildi.

Konuşmasında tüm Emniyet Teşkilatının Polis Haftasını ve Polis Gününü kutlayan Bolu Valisi Aydın Baruş, polis teşkilatının özverili bir şekilde çalışan bir kurum olduğunu ifade ederek, “Türk Polis Teşkilatımız çok köklü bir kurum. Kuruluşunun 172’inci yılını kutlaması da bunu gösteriyor. Devletimizin en başta gelen görevlerinden olan emniyet ve asayişin sağlanması, vatandaşımızın huzurunun temini noktasında fedakarca çalışan mensuplardan oluşan bir teşkilat. Bugün de aynı anlayışla bu hizmeti devam ettiriyor. İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması kapsamında vermiş olduğunuz katkılar, yapmış olduğunu çalışmalar, gece gündüz demeden göstermiş olduğunuz fedakârlıklar için hepinize teşekkür ediyorum.

“ÜLKEMİZİN ZOR ZAMANLARINDA POLİS TEŞKİLATI HER ZAMAN BU FEDAKARLIĞI GÖSTERDİ BUGÜN DE GÖSTERİYOR”

Polisimiz özellikle son zamanlarda bu noktada çok yoğun bir çalışma içerisine girdi. Polislerimiz gece gündüz demeden her türlü vazifeye fedakarca koşuyor. Ben de arkadaşlarımızın bu fedakarca çalışmalarını yakından gözlemliyorum. Ülkemizin zor zamanlarında polis teşkilatı her zaman bu fedakarlığı gösterdi, bugün de gösteriyor. Polisimizin vatandaşlarımızla birlikte yaptığı sosyal nitelikli çalışmaları da büyük önem taşıyor. Özellikle çocuklarımızın, gençlerimizin terör ve uyuşturucu konusunda eğitilmesi, bilgilendirilmesi ve bu suçlardan uzak tutulması için sizin yapmış olduğunuz bu bilinçlendirme çalışmaları büyük önem taşıyor. Bundan sonra bu yöndeki çalışmaları  daha da artırarak devam ettirelim.Halkımız devletine güvenir, devletinin her zaman yanında olduğunu hisseder ve gece gündüz fark etmeksizin sokağa güvenle çıkabilir bir rahatlığa sahip olursa  biz görevimizi yapmış oluruz. Görevlerinizde sizlere başarılar diliyor, Polis haftanızı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel ise "Bizler de inşallah kanunların bize vermiş olduğu sınırlar çerçevesinde ve sizin verdiğiniz destekle burada elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 


Yorumunuz ve Düşünceleriniz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Bizbolulular.com sorumlu tutulamaz.Başkan Özcan’dan Almanya’ya teknik inceleme gezisi
Başkan Özcan’dan Alm
3 Aralık dünya engelliler günü (2019)
3 Aralık dünya engel
Anneler Üniversitede Okulu Başarıyla Tamamlandı
Anneler Üniversitede

kabak festivali Düzce 2019
kabak festivali Düzc
Anneler Üniversitede Okulu
Anneler Üniversitede
‘3. Köroğlu Yazarlık Mektebi’ Eğitimlerine Başladı
‘3. Köroğlu Yazarlık

Bebeğini Besle
Bebeğini Besle
ÇARKIFELEK OYUNU
ÇARKIFELEK OYUNU
MADENCİ KÖSTEBEK
MADENCİ KÖSTEBEK

ZEKA TESTİ
ZEKA TESTİ
SİNİR KÜPÜ
SİNİR KÜPÜ
İNŞAAT ASANSÖRÜ
İNŞAAT ASANSÖRÜ

TWİTTER'DA TAKİP ET
FACEBOOK'DA TAKİP ET
BOLU'DA VEFAT EDENLER
Akşemseddin Hz nin vefatının 561. yılı anılıyor
15.02.2020
Bolu'da vefat edenler
14.02.2020
Bolu' da vefat edenler
2.02.2020
Bolu'da vefat edenler
27.01.2020
Bolu' da vefat edenler
20.01.2020
Bolu' da vefat edenler
16.01.2020
Bolu'nun En Aktif Haber Portalı!
0374 217 73 77
bizbolulular@hotmail.com

2010 - 2018 © Tüm hakları saklıdır.Künye - İletişim
Serbay Interactive
Bolu web tasarım Emlak8
Site Haritası